Подробно
Завтра молодіжна команда «Карпат» у матчі четвертого туру першості України у Луганську зіграє з місцевою «Зорею»Украина, Львов и область | Местные новости | 30-07-2010 20:49 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Завтра, 31 липня, молодіжна команда «Карпат» у Луганську зіграє свій четвертий поєдинок першості країни. Суперниками підопічних Романа Толочка будуть однолітки з місцевої «Зорі», яких, до речі, тренує екс-захисник національної збірної України та «Карпат» Володимир Микитин. Гра на полі луганського стадіону «Шахтар» розпочнеться о 17:30. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Завтра молодіжна команда «Карпат» у матчі четвертого туру першості України у Луганську зіграє з місцевою «Зорею»"