Свого виходу на сцену вінницький колектив очікував десять годин. Однак перемозі не змогли завадити ані вісімнадцятиградусний мороз, ані слизька сцена. Виступ "Степ-компанії" потрапив у 40 найкращих номерів телешоу.
У вересні 2009 року в Вінниці проходив І-й тур всенародного шоу "Україна має талант-2", в якому взяло участь близько 200 конкурсантів зі всієї Вінницької області. Через велику кількість подільських талантів організатори кастингу вимушені були залишитись у Вінниці ще на один день! Нагадаємо, що порівняно з кастингом 2008 року, коли шоу тільки стартувало, в конкурсі "Україна має талант" взяло участь 39 вінничан, до телеверсії проекту не потрапив жоден.
Звичайно, кожен з конкурсантів чекав на такий бажаний дзвінок з Києва. Керівники колективу "Степ-компанія" Леся та Микола Семенови, діти та їхні батьки втратили вже всю надію на те, що взагалі хтось зателефонує… Тому, коли прозвучав довгоочікуваний дзвінок і почули: "Чекаємо Вас у Львові… Ви запрошені на телевізійний кастинг…" – були приємно здивовані, і навіть не одразу повірили в реальність, думали, що це чийсь розіграш.
На цей раз конкурс-шоу "Україна має талант-2" для вінничан виявився більш вдалим і успішним. Телевізійний кастинг проходив у стінах Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької 26 січня 2010 року. Треба відзначити, що ТV-кастинги проходили у шести містах України. До Львова, згідно зі списком, приїхало 49 учасників (вокалісти, спортсмени, танцювальні колективи, артисти оригінального жанру тощо), танцювальний колектив "Степ-компанія" був 38-м. Чекали свого виходу на сцену близько 10 годин! Львів зустрів юних артистів морозом у -18ОС.
- Несподіваний момент виник під час виступу: підлога сцени, на якій довелось танцювати, була ніби ковзанка, після вологого прибирання вмить стала слизькою, як крига, – згадують учасники колективу «Степ-компанія». – Ми танцювали і хвилювались: тільки б не впасти…
У журі були всім уже добре відомі шоумен Ігор Кондратюк, хореограф Влад Яма та телеведуча Слава Фролова. Одностайним рішенням журі щодо виступу "Степ-компанії" не було. Два – «за», один – «проти» (Слава Фролова). Можливо, така інтрига була потрібна за сценарієм шоу? Подивимось в березні, коли почнуть транслювати щоп'ятниці відбіркові телекастинги шоу "Україна має талант-2" на каналі СТБ, і зробимо свої висновки.
– Звичайно, дух перехоплює від вражень, – діляться своїми враженнями після телевізійного кастингу у Львові учасники зразкового танцювального колективу міського Палацу мистецтв "Степ-компанія". Сподіваємось на підтримку всіх небайдужих до мистецтва вінничан під час SMS-голосування. Голосуємо за Вінницю, голосуємо за «Степ-компанію», вони того варті!!!
Зараз керівники зразкового танцювального колективу міського Палацу мистецтв "Степ-компанія" Леся та Микола Семенови та їхні вихованці готуються до наступного туру, який пройде в Києві.
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
СЕРЕД ФІНАЛІСТІВ "УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ" - ВІННИЧАНИ, ДВОРАЗОВІ ЧЕМПІОНИ СВІТУ "СТЕП-КОМПАНІЯ"
"