Під час новорічних свят вже вдруге Яремча приймала учасників і гостей Міжнародного фестивалю вокального, хореографічного та циркового мистецтва «Діамант Карпат».
Організатором його є Благодійний фонд сприяння розвитку культури та мистецтв «Вікторія». Понад 300 учасників майже з усіх регіонів України представляли свої таланти у різних жанрах: сольний та хоровий спів, циркове мистецтво, танці. За доброю галицькою традицією першими учасників та гостей фестивалю привітав місцевий гуцульський вертеп.
Вихованки зразкової творчої майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» МПМ Олена Гернега, Еліна Мбані вперше брали участь у цьому конкурсі і здобули на ньому свої перші перемоги в новому 2010 році.
Цьогоріч зіркове журі фестивалю очолював Влад Яма. Допомагали йому актори Віктор Андрієнко та Василь Бендас, організатор фестивалів «Талановиті діти України» Вікторія Бодня, російський шоумен Володимир Кесаров та танцюрист Олександр Лещенко. Журі відзначило артистизм, професійну майстерність виконання вокальних номерів наших вінницьких конкурсанток і нагородило Еліну Мбані дипломом 1-го ступеня, а Олена Гернега стала дипломантом Міжнародного фестивалю.
– Нам сподобалось усе: і організація, і учасники, і, звичайно, чудова природа Карпат. Такі фестивалі дають можливість спілкуватись талановитій молоді, набувати досвід публічних виступів. Цінним є те, що поради дають визнані майстри сцени — члени журі та почесні гості фестивалю. І взагалі про фестиваль залишились найкращі теплі спогади, — діляться враженнями дівчата та їхній керівник з вокалу Леся Смішко, які залишились задоволені виступом.
Є народна прикмета: як новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Січень для вихованок «Зоряної мрії» виявився рясним на перемоги. Через два тижні дівчата вже боролися за призові місця на Міжнародному фестивалі мистецтв «Столиця запрошує», який проходив у Києві. Організаторами фестивалю є ГО «Спілка вокалістів України» (Анна Сидорчук), «Танцювальний союз «Позитив» (Ірина Новаковська, Анна Журкіна).
Олена Гернега співала пісню «За небокрай» (сл. і муз А. Марусича), Еліна Мбані — «Чар-зілля» (сл. і муз. Яна Садварій). Компетентне журі, до складу якого входили провідні викладачі дитячих музичних шкіл, зірки української естради, заслужені діячі мистецтв, на цей раз нагородило дипломом І ступеня Олену Гернегу, а Еліна (13 років) посіла друге місце у своїй віковій категорії, де змагались вже досвідчені, професійні співаки (до 22 років) з різних куточків України, Білорусі, Польщі, Молдови. Бажаємо дівчатам та їхньому керівнику успішного творчого року. Якомога більше перемог, гарних вражень від фестивалів та конкурсів!
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ЗДОБУЛИ ВИХОВАНЦІ "ЗОРЯНОЇ МРІЇ"
"