Від редакції. Триває конкурс на кращого вчителя. Редакція щодня отримує нові заявки від вдячних учнів та їх батьків. Нагадуємо, що фотографії (лише якісні!) педагога і всього класу – обов’язкові. На жаль, листи без них не можуть бути опубліковані. Обираємо найкращих разом! Ось що написали батьки 1-Б класу школи-гімназії № 1 про їх першу вчительку Марину Дзиговську:
«Початкова школа – це основа майбутнього навчання. Саме в ній закладаються перші цеглинки – прищеплюється любов до науки. Багато чого залежить, насамперед, від першого вчителя, який стає другою мамою, міцно тримає за руку першачків і веде їх невідомою дорогою циферок і літер. Тому не перестає радувати високий професіоналізм, ентузіазм і відданість своїй справі Марини Григорівни – першої вчительки наших діток. Вона одразу з легкістю знайшла спільну мову з ними, підкорила їхні чисті сердечка своєю відкритістю, щирістю, розумінням. З виду молоденька, тендітна, а всередині міцна, наче сталь.
Марина Дзиговська – педагог від Бога, віртуоз викладання. Її уроки ніколи не бувають нудними і одноманітними – учні завжди поспішають на них, як на свято. А головне – діти горнуться до неї, відповідають на посил доброти взаємністю.
А плідна співпраця вчительки і учнів дає колосальні результати – вчитись у неї весело і цікаво. Марина Григорівна навчає наших чад, як мислити про світле, приймати правильні рішення, бути слухняними і самостійними. Вона уважна до кожного, доброзичлива, лагідна, а водночас – сувора і вимоглива.
А які веселе святкування Нового року організувала – врахувала до дрібниць вікові особливості учнів. Перший семестр усі закінчили з хорошими справедливими оцінками. Тепер трудяться, як бджілки, у другому.
У наш час рідко зустрічаються такі вчителі. А наша Марина Григорівна – Вчитель з великої літери, вчитись у якої неймовірне задоволення і неабияка честь.
Дякуємо, що оголосили конкурс – це реальна змога зайвий раз сказати Марині Дзиговській величезне «дякую» за ту титанічну працю, недоспані ночі і людськість. Низький Вам уклін і Божого благословення. Пам’ятайте, Ви – найкраща, найрідніша, найулюбленіша!»
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"НА УРОК ДО МАРИНИ ГРИГОРІВНИ ДІТИ ПОСПІШАЮТЬ, ЯК НА СВЯТО!"
"