У міському Палаці школярів та юнацтва відбулося підсумкове відкрите заняття маленьких танцюристів. Майже із 200 учасників проекту обрали десять дітлахів, які безкоштовно навчатимуться у модній танцювальній студії «3Z», щоб надалі представляти Вінницю на різноманітних танцювальних конкурсах.
Протягом двох годин діти демонстрували на сцені набуті якості танцюристів. Учасники були поділені на вікові групи від 3 до 7 та від 8 до 11 років, з кожною з яких займалися тренери. Усі групи підготували спеціальні номери, у яких максимально показали здобуті протягом навчання танцювальні здібності.
– На заняття сучасними танцями прийшло багато здібних дітей, ми надамо максимальні можливості для розвитку їх таланту, - говорить Іван Козак (Джоз), керівник студії «3Z».
Нагадаємо, що з ініціативи міського голови Володимира Гройсмана у грудні минулого року виконком міської ради спільно зі студією сучасних танців «3Z» розпочали танцювальний проект «Маленькі хіп-хопери», у якому взяли участь більш ніж 200 дітлахів. Під час занять майже 50 учасників пройшли конкурс та були допущені до фіналу.
- Танцювальний проект для маленьких вінничан став ще однією подією з розвитку талантів, — розповідає Руслан Анфілов, начальник відділу сім’ї, молоді та туризму міської ради. - Сподіваємось, що проект «Маленькі хіп-хопери» приніс задоволення і малюкам, і їхнім батькам. Можливо, незабаром кращі учасники проекту стануть переможцями у танцювальних конкурсах різних рівнів та заявлять про себе на всю Україну. Найближчим часом запрацює Школа для ролерів і скейтерів, у планах — відкриття студії технічної творчості і Академії маленьких знавців історії Вінниці.
Дітлахи потішили публіку гарними костюмами, цікавими номерами та сучасною музикою. По завершенні кожному з маленьких хіп-хоперів були видані дипломи та солодкі призи. Окрім учасників, глядачі також побачили професійний колектив студії з чудовим танцювальним номером.
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ХІП-ХОП ДЛЯ ВІННИЦЬКОЇ МАЛЕЧІ
"