«Хлопці зазвичай не пишуть жалісливі листи у газети. Але якщо іншого виходу немає, щоб достукатись до залишків розуму коханої, то піду на цей не надто популярний серед сильної статі крок. Вона цілими днями тільки те й робить, що читає. Може, і моє «творіння» потрапить їй на очі.
Чи знаєте ви, де і як правильно розмістити у кімнаті ліжко і тумбочку? А Ліза навіть підкаже, якого кольору вони повинні бути. Бо якщо замість жовтого червоний — біди не оминути. Гадаєте, я божевільний? Можливо, бо останніх півроку тільки те й чую: «Не так, не так, не так…».
Чоловіки бавляться машинами, екстримом і т.п., а вам, дівчатам, треба щось для душі, для серця. Хтось в'яже гачком, інша — одяг шиє, моя кинулась у фен-шуй. Чим би дитя не бавилось!.. Але ж почалась справжня манія! Половину мого гардеробу — на смітник, виявляється, я одягався не за «канонами», тому і невдачі переслідували. Меблі в квартирі (ми живемо разом) по два рази на тиждень пересовуються з одного кутка в інший.
Постійно палить ароматизовані палички і свічки, від яких дихати нормально не можна. Понавішувала скрізь плакати з китайськими ієрогліфами — чорт голову зламає, що воно там означає. І медитує по кілька годин на день — спробуй слово в цей час вголос сказати або телевізор ввімкнути — нічого доброго на свою адресу не почуєш.
Забобонна стала. Після заходу сонця сміття не винось — грошей не буде. Правильно, хай смердить до ранку. Забув квартиру замкнути — вертатись не можна, бо біду накличеш. Розсипалась сіль — до сварки. Останні — безкінечні. За тими дебільними сеансами я вже і забув, коли вона востаннє їсти готувала, прасувала чи прибирала. І таку «фігню» щодня мені «втирає», що очі на лоба лізуть.
А скільки грошей на той фен-шуй (я його трохи інакше називаю, але в газеті не можна — цензура!) витрачає. Я спину гну, щоб зайву копійку заробити, а на що? Відкладав на літній відпочинок на морі. Почала другий на рік (вдумайтесь!) ремонт — шпалери «забирають нашу енергію» і не з тим візерунком. Наче в дурмані ходить, й у мене біля неї потроху «шиза» їде.
Я навіть не знаю, для чого зараз усе це пишу. Мабуть, від безвиході. Просто бачу, що ще трохи — і мені доведеться запитувати у коханої, чи можна піти, вибачте на слові, попісяти… А вона на додачу ще й розкаже, як правильно…
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"ТИ ДІСТАЛА МЕНЕ СВОЇМИ ФЕН-ШУЯМИ І ЗАБОБОНАМИ! Можна хоч попісяти без них?!"
"