«Набекрень береты голубого цвета...» – спiвали у Вінниці п'ятеро бойових офiцерів i прапорщиків.
Їхні груди прикрашали нагороди, чесно здобуті у боях пiд Кабулом, Кандагаром, Гудермесом... 15 лютого, у 21-у рiчницю виведення радянських вiйськ з Афганiстану, група «Голубі берети» повiтряно-десантних вiйськ РФ виступала у мiському Палацi мистецтв «Зоря». Артистів вітали мiський голова Володимир Гройсман i керiвники управлiнь мiськвиконкому.
Зала була настiльки переповнена, що не вистачало місця навiть у проходах. Дверi у фойє вiдкрили навстiж, i там стояв натовп людей, слухав. Прості слова про чоловiчу дружбу, честь, про «десантуру» i «морпехiв», про «громадян душманiв», про матiр, яка спочатку отримала з Афгану цинкову труну з тiлом сина, а потiм пошта принесла їй листа вiд нього: «У мене все нормально, мамо...» – хвилювали кожного.
Самодiяльний солдатсько-офiцерський ансамбль «Голубі берети» став професiйним об’їздив багато мiст i країн свiту. I серед чисельних слухачiв завжди знаходив побратимiв, які пройшли пекло Афганістану.
– Навiть у Тель-Авiвi бачимо – ха! – пiвзали сидить у формі, з орденами i медалями, розмахують прапорами Повiтряно-десантних вiйськ! – згадував солiст «беретiв», заслужений артист Росiї Юрiй Слатов.
Цього дня у «Зорi» глядачi сприймали кожну пiсню «на ура».
– Молодцi, хлопцi, без фонограми шурують! Браво, десантура! – не приховували свого захоплення вiнничани i вiдбивали долонi в оплесках, особливо пiсля гiмну повiтряних десантникiв «Синева»: «...А теперь нашлась нам в небе работа – синевою наполнять парашюты...»
Сьогодні «берети» - москвичі, але троє з них родом з України. На прес-конференцiї вони признались журналiстам, що заради концерту у Вiнницi вiдмовились вiд виступу в московських «Лужниках» 15-го лютого.
– У Вiнницi ми були 21 рік тому, у 1989-му. От i захотiлось знову вiдчути себе молодими i красивими, – пояснив гiтарист Дмитро Вахрушин.
Ще раз згадати цю приємнiсть «Голубi берети» зможуть у вереснi. Вийшовши на сцену, мiський голова Володимир Гройсман запросив ансамбль десантникiв виступити на цьогорiчному святкуваннi Дня Вінниці. Хлопці погодились і, як сказав Максим Філанчук, директор центру концертних програм управління культури міськради, обіцяли приїхати не лише з патріотичними, а й з ліричними піснями.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"ГОЛУБІ БЕРЕТИ" ДАЛИ КОНЦЕРТ У ВІННИЦІ
"