Десятки мешканців Вінниччини по-справжньому романтично - втім, з не святковим настроєм! - зустрічали свято закоханих при свічках.
Адже дощ, який, не долетівши до землі, ставав мокрим снігом, поривчастий вітер, ожеледь наробили чимало лиха. За даними Головного управління з питань НС облдержадміністрації, без світла залишився 141 населений пункт у 19 районах Вінниччини, знеструмлені 713 трансформаторних підстанцій та 44 лінії електропередач.
– Перші відключення населених пунктів розпочались ще з 11-ої ранку у суботу, а «пік» відключень припав на вечір того ж дня. Найбільше дощу з мокрим снігом випало і, як наслідок, обледеніння електродротів охопило Бершадський, Чечельницький, Піщанський, Крижопільський, Немирівський, Оратівський, Погребищенський, Калинівський та інші райони Вінниччини. Знеструмлення населених пунктів реєстрували майже по всій області. Крім того, у Бершадському, Чечельницькому та Оратівському районах були випадки падіння опор високовольтних ліній електромереж, — зазначив начальник центральної оперативно-диспетчерської служби ВАТ АК «Вінницяобленерго» Василь Поліщук. — Працівники 96 ремонтних бригад (390 осіб і 122 спецмашини — авт.), які ліквідовували наслідки стихії, працювали у суворих умовах — під снігом та дощем. Коли на вулицю навіть вийти було страшно, вони відновлювали електропостачання зі світанку до пізнього вечора, майже без перепочинку.
До того ж, більшість ліній електромереж знаходяться у полях, де проїхати важко і влітку, тому нашим енергетикам було доволі складно віднайти місце пошкодження та усунути аварію. Завдяки злагодженій роботі 99% знеструмлень були усунуті вже у неділю. У понеділок знеструмленими залишались ще близько 20 населених пунктів, також треба встановити ще ті електроопори, які впали у Чечельницькому та Оратівському районах. Але, гадаю, скоро ми усунемо пошкодження. А збитки від стихії та їхні наслідки ще будуть підраховуватись.
Окрім цього, як повідомили у ГУМНС області, постраждалі райони залишились і без телефонного зв'язку — всього 137 населених пунктів 20-ти районів області. Для відновлення мереж телефонного зв'язку були задіяні аварійні бригади ВАТ «Укртелеком» - 116 працівників і 43 одиниці техніки. Відновлювальні роботи тривають. Але випадків пошкоджень об'єктів народного господарства та людських жертв, на щастя, не сталось.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
141 НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ ЗУСТРІЧАВ ВАЛЕНТИНА ПРИ СВІЧКАХ. Негода знеструмила райони області
"