- Святкувати ще 11 лютого ми розпочали з кількох причин, - розповідає Руслан Буняк, голова первинної профспілкової організації студентів. – У п’ятницю більшість іногородніх роз’їжджається по домівках, а понеділок, як відомо, день важкий. От і вирахували найкращий варіант.
Програма дуже насичена і цікава – студентський РАЦС, квест, роздача повітряних кульок з привітаннями, гала-концерт і танцювальна вечірка. Хочу наголосити, що подібні заходи у нас проводяться щороку, але завжди намагаємось відшукати якусь нову «родзинку», яка б згуртувала молодь. Найбільше ажіотажу навколо фіктивних шлюбів: усі бажаючі можуть «одружитись» і отримати свідоцтво, яке дійсне лише до Дня Валентина. Звичайно, воно не справжнє, але, як належить, з підписами молодят, їхніх свідків, гарним побажанням і профкомівською печаткою. Хоча, не все по «приколу». Минулого року одна пара зважилась спочатку на фікцію, а згодом вони таки побрались вже законно. Тому для декого це ніби репетиція, яка дуже піднімає настрій.
Вікторія Штойка – першокурсниця. Дівчина помітно хвилюється і чепуриться перед дзеркалом. Ще б пак, адже зранку йшла без хлопця в університет, а за кілька хвилин має стати на «весільний рушник» у студентському РАЦСі. Та ще й з ким - з Денисом Рудим! Вони ж наче кішка з собакою, завжди сперечаються.
- Ми недавно дуже погиркались через якусь дурницю, зовсім не розмовляли, - зізнається «наречений». – Я все думав, з якого боку до неї підступитись, щоб помиритись. Ідея виникла спонтанно. Набрався хоробрості, підійшов і випалив: «Слухай, давай одружимося… до неділі!» А вона ошелешено у відповідь: «Згодна!»
- Хоч би попередив вчора, я б сукню гарну одягнула, а то вся у чорному, - сміючись, дорікає Віка.
- Зате оригінально! – заспокоює її «дружка».
Вони прийшли першими «розписуватись». Церемонію проводять Купідон і двоє його помічниць.
- Мої крила вчора потрапили у пральну машину, тому я без них, - пояснює Андрій, який виконує цю почесну роль.
Все, немов по-справжньому – лунає марш Мендельсона (з ноутбука), одягають каблучки (пластмасові), зачитують привітання, вручають красиве рожеве свідоцтво і букет квітів, нарешті - смачнючий «чмок» новоствореного «подружжя»! Слідом за Вікою і Денисом вишикувалась ціла черга потенційних «молодят». Бувало, що і дівчата не соромились і першими вголос привселюдно робили пропозицію хлопцям. Єдине «табу» - одностатеві шлюби. Тут все культурно. Гра квест покликана створити нові пари.
- Спеціально дарували усім сердечка, з іншого боку яких, у формі загадки, закодоване якесь місце. Наприклад, «Там всі бюджетники збираються в кінці місяця» - це, звичайно, банкомат. Одну валентинку даємо в руки хлопцю, іншу - дівчині. Відгадавши, вони мають зустрітись у пункті призначення, - пояснив голова профкому. – Якщо справляться, то ще й квиточки у кінотеатр отримають.
Число “13” стало щасливим для Ольги і Олександра. Ось їхня загадка: «Там, де говорить вона, беззвучно. Чим частіше з нею спілкуєшся – тим розумнішим стаєш». Здогадались? Бібліотека! Інші зустрічались у медпункті, їдальні, біля Дошки пошани… В деяких помітно блищали оченята, і вони одразу обмінювались телефонами. Хтозна, можливо, щось з цього вийде?
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
В АГРАРНОМУ - РОЗПИСУВАЛИСЬ НА ТРИ ДНІ. Так оригінально святкували День Валентина у національному університеті
"