Ця історія несподіваного багатства одразу двох нових вінничанок вже вразила місцеву міліцію, банкірів та суддів…
Що їх об'єднує? Перш за все, жіноча привабливість, яка допомогла вмовити колег по роботі у банках видати крупні валютні кредити і «розвести» на не менш серйозні суми ділових партнерів із дуже відомими у Вінницькій області прізвищами… А ще вони мільйонерки, хоча й з кримінальним капіталом! Але їх як переможців долі поки що не судять, бо не можуть…
Адже перша пані, назвемо її Оксаною, після більш-менш вдалої роботи в одному комерційному банку Вінниці раптом зникла з горизонту України, і досі можна лише гадати, на якому пляжі світу ця краля відігрівається після важкої праці по привласненню чужих грошей. Кажуть, вона втекла з України з коханцем по нових паспортах і тому знайти її буде вкрай важко.
Друга пані, на ім'я Маруся (справжні імена та прізвища не розголошуються до рішення судів) - нині пацієнт поважної лікарні, де врівноважують душі, нерви та серця. Тому вона не пришла минулого тижня до суду, в якому рідний банк вимагав у неї та найближчих родичів повернення майже 1 мільйона позичених у кредит доларів! Колеги по роботі навіть у центральному офісі цього банку вже взялись за голову і рвуть на ній волосся, бо виявилось, що більшість Марусиних кредитів — двійники! Тобто спершу вона брала на кума, свата, брата - крупну 100-300 тисяч доларів - позичку під заставу будинку чи вантажівки, а вже за тиждень після підчистки документів повторно кредитувалась під заставлене майно в іншому банку. І такий «розводняк» для цієї заступниці директора банку став системою…
А ще під подвійні кредити вона із чоловіком позичила у відомих у Вінниці гонщиків-бізнесменів 3 вантажівки на загальну суму 100 тисяч євро, але гроші за спеціально пригнані з Європи машини не віддала. Малого того, вона для отримання чергового кредиту в цих же автобізнесменів взяла ще 32 тисячі євро готівкою і «лягла на дно» — у лікарню. Там вона, кажуть, намагається сховатись від кредиторів — двох банків та не останніх у Вінниці людей, які вже усіма можливими способами намагаються повернути свої гроші — 1 мільйон доларів!
– Віддати 170 тисяч євро? Та такі гроші нині ніхто не віддає! — заявила вона одному із кредиторів. А ще за Марусю несподівано вступились кілька народних депутатів… Кажуть, їх попросив відбити доньку батько опальної банкірші — земельний магнат в одному з районів Вінниччини. І як останній козир Марусі у цій мільйонній афері спливла можливість отримання нею 1-ї групи інвалідності, яка, на зразок індульгенції, дає право не відповідати в судах за позичені чи просто видурені гроші.
Можливо, колись історії «успіху» цих двох вінничанок будуть описані у книзі з магічною назвою «Як «взути» банк на 1 мільйон!» Бо поки що всі подвиги Оксани та Марусі описані в томах кримінальних справ та боргових розписках із багатьма нулями… І саме такими типажами сучасна кризова Україна схожа на Дикий Захід часів золотої лихоманки, де за короткий час можна було намити мільйон і повернути борги лише як у ковбойських фільмах — з пістолетом у руці…
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
НА $1 МЛН. "КИНУЛИ" БАНК ДИРЕКТОР ТА ЗАСТУПНИК. Одна - "в бігах", інша - у психлікарні та претендує на інвалідність, щоб уникнути відповідальності
"