Хто і які посади в області отримає після перемоги Віктора Януковича з його команди - на сьогодні є найбільшою інтригою в кабінетах вінницької влади.
Але поки що три головні претенденти на крісло губернатора — народний депутат від КПУ Ігор Калєтнік, голова облосередку Єдиного центру Сергій Татусяк та екс-мер Дмитро Дворкіс - дипломатично відмовчуються щодо своїх шансів на «папаху»…
Зате в рядах міських «регіоналів» з 11-го числа триває справжня «зачистка» за всіма законами жанру із публічним «розстрілом» 4-х VIP-партійців, зникненням партпечатки та цілодобовою охороною офісу. Бо, як повідомив депутат облради від «ПР» Юрій Яремчук: «Тиждень тому на засіданні політради обласного осередку було прийнято рішення відсторонити від обов'язків голову міської парторганізації Олександра Кравця та трьох голів районних у місті Вінниці осередків за незадовільні результати роботи в 2005-2010 роках. Одна із голів після цього самостійно написала заяву на звільнення, а решта вирішили чекати рішення конференції. Також Партія регіонів Вінниччини вирішила не блокуватись на наступних місцевих виборах із жодним із суб'єктів виборчого права і йти у місцеві ради самостійно».
І вже наступного дня команда довірених людей Віктора Антемюка обшукувала безлюдні кімнати міського осередку, та окрім плакатів «За Януковича!», тут було знайдено лише замкнений сейф та пусті пляшки… Але не це «золото партії» шукали «регіонали» минулої п'ятниці на вулиці 40-річчя Перемоги, бо головним скарбом напередодні місцевих виборів, кажуть, стали вже «продані» кому треба списки біло-блакитних депутатів на майбутні вибори до місцевих рад…
– Кандидатури Дворкіса і Татусяка на головну посаду в області Партія регіонів підтримувати не буде! — заявив після п'ятничного обшуку в офісі міської парторганізації «регіоналів» голова обласного осередку, екс-нардеп Віктор Антемюк. — Щодо моїх шансів отримати посаду губернатора, то я сам її не хочу…
А ще по результатах президентських виборів в області та місті Вінниці наша політрада дійсно прийняла рішення на місцевих виборах більше ні з ким не блокуватись і не брати до себе в союзники. Чому? Так вирішила політрада, яка 11-го лютого «попросила» із своїх посад чотирьох голів — міського і трьох по районах партосередків у місті Вінниці. Ми нікого не виганяли, а лише проаналізували їхню роботу за останні 5 років і особливо результат за Віктора Федоровича 7-го лютого в обласному центрі. Адже місто завжди давало більше голосів у відсотках, ніж область, а тут вийшло навпаки. Тому результатом партія незадоволена і оргвисновки були зроблені відповідні. Причина цих змін? Я вважаю, що цим 4-м діячам просто ніколи було працювати на партію та її лідера — вони, в першу чергу, займались своїми суто робочими, за місцем основної роботи, проблемами. Звідси і результат, який нас не задовольнив, і тому людей попросили звільнити посади…
Щодо подій в офісі, то це я його орендую, плачу за приміщення гроші і 17-го числа там закінчувався термін оренди. Тому кілька уповноважених осіб винесли звідти, в першу чергу, сейф із печаткою міського осередку, а потім меблі… А стосовно списків у майбутні депутати місцевих рад, яким буцімто вже дехто розпоряджався на власний розсуд, то це право ми нікому не передавали. І ніякої самодіяльності всередині партії ми не допустимо! І саме для зміцнення дисципліни були зроблені певні кадрові перестановки у місті Вінниці. Хто буде керівником міського осередку, кандидатом у мери Вінниці від «регіонів» та в губернатори - скажу пізніше. Бо дискусія по персоналіях триває, і своє вагоме слово мають сказати 140 партійних осередків та 26 тисяч партійців-вінничан…
Але однозначно це будуть наші перевірені партійці, без всяких «прилипал», симпатиків та перебіжчиків. Після перемоги Януковича на виборах окремі діячі на території області готові йти під наше крило оптом… Але ці кадри не зміцнять партію і шансів в'їхати в кабінети влади на нашому коні у них немає!
На це 1-й заступник голови Ленінської райадміністрації та сенсаційно «попрошений» із посади голови міської парторганізації «регіонів» Олександр Кравець відповів так:
– Мені закинули незадовільний результат на виборах 2004-го, 2006-го, 2007-го і у першому турі 2010-го року! Але при чому тут я, коли у 2004-му році я взагалі не був членом партії, а на останніх виборах місто дало 22-відсотковий результат? Причому, «судити» мене взялись люди, які самі мало чим допомогли перемозі Віктора Януковича… І взагалі, мене не звільнили з посади, а призупинили мої повноваження до рішення конференції.
Чи були мені закиди щодо посади в райадміністрації? Ні, моя робота тут нікого з партії не хвилює. А щодо печатки, то вона разом із документами та грошима дійсно була в офісі у сейфі, який за армійським наказом Віктора Антемюка відкрили і винесли його брат Василь, пани Смотрич та Лашин… Звісно, що після таких подій я перебував у стресовому стані та взяв кілька днів відпустки на роботі…
Стосовно «продажу списків», то ніякої комерційної компанії «Кравець і Ко» не існує! Але під час ламання дверей партофісу один із присутніх з команди Антемюка сам зізнався, що «вже отримав 7-ме місце у списку!»
Зате довірена особа Віктора Януковича по 12-му виборчому округу, колишній народний депутат від СПУ Іван Бондарчук так бачить причини «заворушки» в рядах вчорашніх союзників:
– Я не «регіонал», але «вигнані» хлопці — нормальні, працьовиті, відповідальні колишні офіцери, і з ними вчинили не по-людськи! Бо на виборах у Вінниці вони працювали ефективно і на «чужому полі» все-таки взяли результат. А якщо хтось відсидівся у барлозі та лише після перемоги свого лідера вирішив влаштувати тут трибунал — то це не теперішні методи внутрішньої роботи…
А тим часом вся область обговорює останню сенсацію щодо кандидатури майбутнього губернатора Вінниччини після вчорашньої заяви депутата-«регіонала» від Донеччини Владислава Лук'янова про бажання отримати крісло голови ОДА саме у нашому регіоні…
Для чого воно розлученому фінансисту родом із Констянтинівки Донецької області - нині гадає весь політбомонд Вінниччини. До речі, 21-го лютого у депутата Лук'янова день народження і дехто із вінничан на всяк випадок вирішив його привітати з 46-річчям…
А тим часом, знаючі люди кажуть, що губернатором буде наш земляк, який уже очолював Вінниччину в недалекому минулому...
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЧИ СТАНЕ ЛУК'ЯНОВ, ДОНЕЦЬКИЙ НАРДЕП, ГУБЕРНАТОРОМ ВІННИЧЧИНИ? Чому опломбували штаб "регіоналів" у Вінниці
"