Минулого тижня, 26 січня, крайове товариство «Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна» спільно з іншими козацькими громадськими організаціями проводили Всеукраїнську акцію-пікетування на підтримку Закону України «Про засади відновлення та розвитку Українського козацтва…».
Акція була ініційована об’єднанням козацьких організацій – «Радою козацьких отаманів України».
12 січня рада прийняла рішення одночасно в усіх обласних центрах України 26 січня 2010 року провести акцію-пікетування приміщень обласних рад і обласних державних адміністрацій з вимогами підтримати вимоги козаків щодо негайного прийняття Верховною Радою України Закону України «Про засади відновлення та розвитку Українського козацтва, козацькі організації та їх об'єднання», який уже вдруге поданий Президентом до Верховної Ради як невідкладний.
– Ми намагалися привернути увагу депутатів та громадськості до ситуації, що склалася навколо козацького руху, а також заявити нашу тверду та послідовну позицію в плані невідкладного законодавчого врегулювання діяльності козацьких організацій та надання козацтву України законних прав та можливостей для відновлення духовних, культурних, військово-патріотичних і господарських традицій козацтва, – коментує начальник відділу прес-служби КТ «Вінницький козацький полк ім. І. Богуна» Олександр Мойсеєнко.
– Закон України «Про козацтво» має бути основою для діяльності козацьких організацій та їхніх об'єднань і заслоном проти проникнення в лави козацтва деструктивних елементів – людей, що, прикриваючись назвами козацьких формувань, ведуть антиукраїнську діяльність, керовану та фінансовану з-за кордону, сіють в Україні національну та міжконфесійну ворожнечу, відверто паплюжать честь та звання українського козака, одягають «балаганні» розцяцьковані «жупани та лапсердаки» й хизуються «самопальними» генеральськими погонами. Саме законодавче врегулювання відносин між державою і козацтвом є нагальною потребою сьогоднішнього дня, – переконані пікетуючі.
Наступна акція за участю козацьких організацій з усіх регіонів України відбудеться під стінами Верховної Ради України на початку лютого.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"САМОПАЛЬНІ" ГЕНЕРАЛЬСЬКІ ПОГОНИ НОСЯТЬ ДЕЯКІ ВІННИЦЬКІ КОЗАКИ-САМОЗВАНЦІ
"