Реальний детектив із пограбуванням, аферами, погрозами та «розводами» про свою українську «п’ятирічку» вже може писати громадянин Королівства Нідерланди Мішель Кнупс.
Бо його історія спроби почати у нашій країні аграрний бізнес після «помаранчевої революції» – це готовий сценарій для захоплюючого і дуже повчального трилера під назвою «Пригоди інвестора з Голландії у Вінниці», чи «Як кинути іноземця на 300 тисяч євро»… По цьому сценарію, де в головних ролях Мішель та троє аферистів, слідчими з 2004-го року вже написано три томи, і нині вони сенсаційно слухаються у Ленінському райсуді Вінниці.
– Я повірив Україні та Ющенку, коли у вас на виборах перемогла демократія і на весь світ було сказано: «Бандитам – тюрми!» – заявив після попереднього слухання своєї справи у суді потерпілий голландець Мішель. – Бо такої землі, як у вас, в Європі більше ніде немає, а от про людей я тепер іншої думки. Бо коли я відправив до України сільгосптехніку на 300 тисяч євро для обробітку полів, у мене її банально вкрали так звані ділові партнери… Як? Як у страшному бандитському кіно, всі трактори, картоплесаджалки та навісне обладнання вони переписали на себе і продали, заклали у банк чи поділи досі невідомо куди. Мене це одразу шокувало, бо в Європі бізнесмени довіряють один одному, вірять на слово і захищені законами. А у Вінниці та сусідній Хмельницькій області я вже 5-й рік намагаюсь повернути своє майно чи бодай гроші за нього, але зіткнувся зі стіною корупції – у прокуратурі, слідстві, судах, банках… Мене банально «кидають» на інвестовані гроші та навіть у суді, де несподівано для всіх 16-го грудня без ознайомлення із трьома томами кримінальної справи почалось слухання моєї справи!
Скажу чесно, я шокований Україною і Вінницею, де без мого перекладача і з перекваліфікованими на смішні штрафи обвинуваченнями почали так званий суд над викрадачами техніки… Тому я відклав свій виліт на Різдво до Голландії та особисто хочу передати листа Віктору Ющенку у Вінниці… Бо мені вже нікуди йти і немає на кого сподіватись! Хелп мі! ДОПОМОЖІТЬ! Бандити грабують!!!
Решту подробиць резонансної справи Мішеля Кнупса розповіли його представники в суді.
– Йому 57 років, він має в Голландії троє дорослих дітей та успішний бізнес – ферми з розведення свиней. Так само Мішель планував працювати у Вінницькій області, де купив у Малих Крушлинцях ферму та планував розводити голландську породу хрюшок, – заявила представниця іноземця Оксана Легенька. – Адже Мішель сам переніс онкологічну операцію, весь час вносить благодійні внески у спеціальні фонди та почав допомагати хворим дітям Вінниччини з інтернату. Але його пограбування перекреслило усі плани, і вже 5-й рік він ходить по слідчих, прокуратурах і стукається до Президента та Прем’єра… Чи достукається? Це залежить від ступеня корумпованості слідства та суду, бо із всієї «банди» зловмисників – трьох екс-партнерів, банкіра та нотаріуса – нині у суді лише одному цапові-відбувайлу світить до 12 років тюрми… Решта співучасників несподівано стали свідками чи їм загрожує банальний штраф після зникнення техніки голландця на 300 тисяч євро!
Але 18 грудня лист ображеного на Україну та Вінницю інвестора з Нідерландів так і не потрапив до рук Президента під час його візиту в область. Чому?
– Я тепер розумію, чому ваша країна на 144-му місці по рівню корупції! Людина та її майно для влади - нуль! Всі зайняті виборами і власними проблемами! – заявив після невдалої спроби вручити Віктору Ющенку свого листа Мішель Кнупс. – Тому я негайно повідомив про ситуацію у вінницькому суді посла Королівства Нідерланди в Україні та попросив його 24 години на добу подбати про безпеку свого адвоката.
Я вже десятки років займаюсь розведенням свиней, але такого свинства з погрозами, «наїздами» і відвертим «кидалово» не бачив…
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ГОЛЛАНДЦЯ "КИНУЛИ" У ВІННИЦІ НА 300 ТИСЯЧ ЄВРО.
Вже 5 років інвестор шукає правду в судах, міліції та у Президента
"