П'ятнадцятеро вінничан взяли участь у загальнодержавному пікетуванні посольства Франції в Україні.
Всі вони — члени Вінницького ГО «Захист». Провела акцію 15 грудня Всеукраїнська громадська організація «Наш захист», яка відстоює права постраждалих позичальників ряду банків, які взяли кредити у валюті.
Перша подібна акція пройша 1 грудня. Тоді члени організації зі всієї України здійснили пікетування Верховної Ради, Кабміну, НБУ, провели автопробіг Хрещатиком, поспілкувались із керівниками 3 із 4 банків, до яких вони мали претензії. Це, зокрема, «Укрсоцбанк», «ОТРбанк», та «Приватбанк». З першими трьома структурами вдалось провести взаємовигідні переговори. Керівники четвертого — «Укрсиббанку» — з учасниками акції, за словами голови ВГО “Захист” Олександра Семенова, йти на контакти не захотіли і продовжують не реагувати на звернення постраждалих позичальників.
Тому й було вирішено провести пікетування посольства Франції, бо власниками вказаного банку є французькі громадяни. Пану послу був переданий лист для президента цієї країни з проханням довести до нього відомості про ситуацію в Україні з «Укрсиббанком». Якщо реакції на звернення позичальників не буде і надалі, члени ВГО «Наш захист», за участю ВГО «Захист», планують після 7 січня почати безстрокове пікетування адміністрації названої банківської структури, інформувати потенційних клієнтів про наслідки співпраці з банком.
У свою чергу, в «Подільському регіональному департаменті» «Укрсиббанку», який опікується, в тому числі, і Вінниччиною, нам повідомили, що керівництво департаменту відкрите до співпраці і спілкування, готове вивчити всі письмові заяви позичальників, які вже надійшли до банку.
Також ближчим часом буде проведена зустріч із керівниками Вінницького ГО «Захист», зокрема з його головою Олександром Семеновим і всіма бажаючими клієнтами, які мають претензії по реструктуризації, з метою позитивного вирішення всіх непорозумінь.
P.S. Всі, хто має бажання отримати інформацію з проблем кредитів, можуть звертатись до Вінницького ГО «Захист» за телефоном (0432) 695365 або за моб. (067) 4999856. сайт www.zahyst.org
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЧОМУ ВІННИЧАНИ ПІКЕТУВАЛИ ПОСОЛЬСТВО ФРАНЦІЇ І НБУ
"