Жахлива трагедія розігралась у селі Підлісний Ялтушків Барського району в хаті під лісом. Нині село переживає занепад, виїжджає звідти молодь, лише старі доживають свій вік.
– Близько 15-ої години дня до міліції надійшло повідомлення від голови села, що у своєму домогосподарстві на околиці виявлено труп чоловіка — сина господарки цієї хати. Вдень до них зайшов односельчанин, здивувавшись увімкненому світлу в хаті серед білого дня. Він першим побачив вбитого і повідомив голові, а той вже — нас, — згадує заступник начальника Барського райвідділу міліції Віктор Гуршал. — Правоохоронці виявили тіло чоловіка з розтрощеною ногою у калюжі крові, який лежав на дивані. У сусідній кімнаті знайшли тіло господарки будинку — старенької бабусі з рознесененою на друзки головою. У хаті розгардіяш, усі речі розкидані...
Загиблими виявилися 59-річний уродженець села, а нині киянин-пенсіонер, який час від часу приїздив зі столиці до матері у гості, та його 81-річна мати. На місце трагедії виїхав особовий склад Барського райвідділу, оперативники та експерти ГУМВС області на чолі з начальником обласної міліції генерал-майором Василем Поліщуком та його заступниками, який особисто керував розкриттям злочину. Відпрацьовуючи усіх підозрілих та раніше судимих осіб, оперативники затримали вночі 18-річного місцевого непрацюючого хлопця. Спершу підозрюваний казав, що нічого не пам'ятає, бо був п'яний, проте згодом зізнався. Вдома у нього вилучили одяг зі слідами крові та рушницю — знаряддя вбивства...
За попередніми даними слідства, напередодні хлопець відпочивав у компанії зі спиртним.
Потім пішов у гості до киянина. Разом випивали, потім захотілось розваг. Чоловік під покровом темряви запропонував постріляти зі своєї мисливської рушниці, яку привіз до села з Києва. Постріляли, потім ще випили, і молодикові захотілось порозважатись зі зброєю.
Проте господар відмовив, мовляв, набої дорогі. Відмова обурила, між чоловіками виникла суперечка, яка на алкогольному підгрунті швидко переросла у сварку та бійку.
Молодик почав бити пенсіонера, а потім схопив його рушницю і натиснув спусковий гачок... Заряд шроту зрешетив ногу господаря, він загинув від втрати крові. У цей час нажахана тим, що на її очах вбили сина, зарепетувала старенька мати. Озвірілий молодик навів рушницю на неї. З відстані двох метрів другий заряд шроту буквально розніс на шматки голову старенької. Прихопивши рушницю, хлопець як ні в чому не бувало пішов з хати до себе додому, де і ліг спокійно спати. Його розбудили оперативники карного розшуку...
Хлопець раніше вже мав конфлікти із законом — рік тому в цьому селі він, ще неповнолітній, зі старшим «товаришем» побили бабусю та відібрали у неї останні гроші. Старшого подільника засудили, а от юнак до вироку перебував на підписці про невиїзд. Термін перебування на підписці спливав якраз за кілька днів до скоєння злочину, і він догулював останні три дні на волі перед ув'язненням.
Нині хлопцеві доведеться надовго, цілком можливо, і пожиттєво попрощатись із свободою. Слідчим управлінням ГУМВС порушено кримінальну справу, триває розслідування.
Загиблого киянина та його матір поховали поруч із раніше померлим батьком. Тепер навіки згасло світло у хаті на краю села.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
РОЗСТРІЛЯВ СИНА ТА МАТІР СТРІЛЯНИНА ІЗ МИСЛИВСЬКОЇ РУШНИЦІ ПЕРЕРОСЛА У СТРАШНУ ДРАМУ
"