Ще місяць тому більше сотні вінницьких родин пікетували на Соборній облдержадміністрацію із красномовними плакатами «Хочемо жити у своїх квартирах!», «Владо, пусти нас додому!»…
І обурення пікетувальників, які вже 5 років чекають на здачу в експлуатацію свого будинку по Келецькій, зрозуміле кожному!
Адже забудовник - фірма “Агропромселбуд” обіцяла завершити довгобуд вже кілька разів, і після останніх перемовин із мешканцями остаточно був названий термін здачі їхніх квартир – максимум середина грудня.
Але без втручання третьої сторони цей резонансний конфлікт вирішити не вдалось, і днями стало відомо, що після переговорів міського голови Вінниці із керівництвом банку «Хрещатик» досягнуто домовленості про надання кредиту забудовнику в розмірі
2,6 млн. гривень для завершення довгобуду…Тому радіти за багатоповерхівку на Келецькій 51-а можна вже зараз, а повноцінне новосілля тут справлятимуть вже в Новому 2010-му році…
Нагадаємо, що історія цього сумнозвісного будинку розпочалась ще у 2005 році, коли більше сотні вінницьких родин почали інвестувати кошти у будівництво із здачею квартир за рік… Однак відповідний пакет документів на забудову, замовлений через посередника, виявився фальшивкою. Після цього майбутніх новоселів «порадували» іще однією звісткою – у підприємства “Агропромселбуд” забракло коштів на завершення робіт. У результаті сотня «квартирантів» стала своєрідним заручником ситуації, адже з початком кризового 2009 року жоден банк не погоджувався надавати кредит забудовнику для завершення будівельних робіт.
Як повідомили у Вінницькій філії банку «Хрещатик», кошти на добудову будуть перераховані з дня на день ще до початку новорічних свят. Дякуємо і вітаємо!
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ДОВГОБУД НА КЕЛЕЦЬКІЙ, 51-А ЗДАДУТЬ ЗА КРЕДИТНІ ГРОШІ
"