Колишній працівник "внутрішньої безпеки" МВС у кінотеатрі "Мир" стріляв по залу, коридору та людях. Це сталось у день професійного свята міліції.
Пізній недільний вечір у престижному кінотеатрі Ленінського району Вінниці не передвіщав нічого лихого. Як завжди, багато відвідувачів, які прийшли на нічний сеанс фільму "Аватар". Аж раптом інтерес до нового фільму публіці перебила стрілянина. Стріляв чоловік - по залу, по коридору, по людях…
Як стало відомо редакції, у закладі відпочивала й компанія бійців спецназу “Беркут”, що поза службою святкувала День міліції. Хлопці вже теж подивились фільм “Аватар”, а тепер грали партію у більярд. Почувши стрілянину і крики: “Допоможіть! Де міліція?” – бійці без вагань кинулись у коридор рятувати людей від дебошира, який тримав у руках пістолет… До речі, тоді один з відвідувачів вже був поранений у живіт та ноги...
На вимогу міліціонерів заспокоїтись чоловік не відреагував, і коли спецназівці намагались затримати та втихомирити його, відкрив вогонь по них... У результаті старший прапорщик отримав кулю в стегно, а старший сержант був поранений ще важче - у ногу та живіт. Однак, незважаючи на біль і кров, мужні “беркутівці” за допомогою товаришів, врешті-решт, вгамували і затримали агресивного нападника до приїзду оперативних груп міліції. Згодом з’ясувалося, що він стріляв із пістолета травматичної дії «Форт-12» і використав увесь магазин – 12 набоїв. Скільки ще могло бути поранень та, не дай Боже, жертв, якби не мужні спецназівці – ніхто не береться загадувати. Адже і так уся зала та коридор були буквально забризкані людською кров’ю.
Нині поранений цивільний відвідувач перебуває у лікарні, йому зробили операцію. На лікарняному ліжку перебуває і старший сержант, якого теж прооперували. А старшому прапорщику надали медичну допомогу та відпустили додому. Крім того, ще у закладі медики “швидкої” надали допомогу ще одному відвідувачу, якому розбили обличчя у сутичці.
– Такий інцидент дійсно був, підозрюваний поранив зі спецзасобу під гумову кулю спочатку відвідувача, а потім і бійців «Беркута», які намагались затримати його.
Як з’ясувалось, підозрюваний напередодні посварився з рідними, вживав спиртне і був у неадекватному стані, тому і почав стріляти по людях.
– А правоохоронці не очікували, що він стрілятиме і в них, - прокоментував ситуацію начальник ГУМВС області генерал-майор Василь Поліщук. – Цьому громадянину не вдасться уникнути відповідальності за скоєне, його заарештують. А «беркутівців», які прийшли на допомогу людям, ми неодмінно заохотимо.
Також, аби запобігти подібним ситуаціям у майбутньому, ми домовлятимемось із керівництвом закладу, щоб встановити там постійну міліцейську охорону. Адже всередині та поруч із закладом часто трапляються різні неприємні ситуації.
Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю ГУМВС України у Вінницькій області, близько 22 години працівники міліції почули крики та постріли в туалеті. Потім звідти вибіг потерпілий, який отримав поранення, та сам хуліган з пістолетом.
За фактом хуліганства, скоєного з застосуванням зброї відповідно до ч.4 ст.296 КК України порушено кримінальну справу. 31-річний підозрюваний, приватний підприємець, затриманий в порядку
ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу, вирішується питання про його арешт.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "БІЙЦІВ ІЗ "БЕРКУТА"... РОЗСТРІЛЮВАВ ЇХНІЙ КОЛЕГА
"