![446 кримінальних справ було порушено Староміським райвідділом міліції за 9 місяців поточного року](http://www.vmr.gov.ua/Pictures/DPages/news/MIR77135270.jpg)
22 жовтня на черговому засіданні виконавчого комітету начальник Староміського РВ ВМУ ГУМВС України у Вінницькій області Юрій Дубецький звітував щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території Староміського району.
За словами Юрія Дубецького, для стабілізації оперативної обстановки продовжується робота з підлітками в навчальних закладах, проводяться роз'яснювальні бесіди на правову тематику не лише серед неповнолітніх, а також з батьками та викладачами. Працівниками Староміського районного відділу здійснюються оперативно-профілактичні відпрацювання громадських місць з метою виявлення та затримання осіб, які втягують неповнолітніх у жебрацтво та злочинну діяльність. Крім того, забезпечується подальша реалізація заходів щодо охорони громадського порядку в районі, розкриття та розслідування злочинів та протидія злочинам по лінії економіки, зміцнення дисципліни та законності в діяльності міліції.
Завдяки вжитим заходам та попереджувальній роботі співробітників райвідділу кількість зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів у порівнянні з минулорічними даними зменшилась із 119 до 89. Розкриття злочинів загально кримінальної спрямованості становить 85,8% (в тому числі 100% - розкриття особливо тяжких злочинів).
Заслухавши звіт полковника міліції Юрія Дубецького, виконавчим комітетом Вінницької міської ради було прийнято рішення щодо підвищення ефективності діяльності особового складу у профілактичній роботі з особами, які перебувають на обліках органів внутрішніх справ шляхом залучення до цієї діяльності квартальних комітетів та житлово-експлуатаційних організацій міста. Працівникам органів внутрішніх справ також доручено здійснювати заходи щодо попередження і розкриття пограбувань та хуліганських дій, провести відпрацювання території Староміського району Вінниці з метою виявлення джерел надходження наркотичних засобів, особливо у молодіжне середовище. Також міліціянтам дано доручення спільно із службою у справах дітей міської ради забезпечити проведення профілактичних рейдів з метою попередження підліткової злочинності та виявлення безпритульних дітей.
Довідка:
Упродовж 9 місяців поточного року у Староміському райвідділі міліції зареєстровано 3496 заяв та повідомлень про злочини, з яких по 446 - порушені кримінальні справи, по 2405 - прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальних справ, розглянуто та передано 599 матеріалів за належністю, виявлено 7 фактів незаконного обігу вогнепальної зброї та боєприпасів, вилучено 2,016 гр. наркотичної сировини. На території району правоохоронцями виявлено 62 злочини економічної спрямованості, задокументовано 1 факт кримінальної та 2 факти адміністративної корупції.
Управління у справах ЗМІ
та зв'язків з громадськістю
міської ради
т. 59-50-66; 59-51-85;
59-53-10
Источник: Офіційний сайт Вінницької міської ради | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "446 кримінальних справ було порушено Староміським райвідділом міліції за 9 місяців поточного року "