Подробно
Молодіжна збірна України у домашньому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи 2011 року (U-21) розійшлася миром з однолітками з БельгіїУкраина, Львов и область | Местные новости | 09-10-2009 22:49 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Сьогодні, 9-го жовтня, молодіжна збірна України (U-21) в Києві на полі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського зіграла свій третій поєдинок відбірної кампанії молоіжного Євро-2011. Суперниками підопічних Павла Яковенка були однолітки з Бельгії, які очолюють турнірну таблицю. В разі перемоги українці виходили на перше місце. Однак фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок – 1:1. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Молодіжна збірна України у домашньому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи 2011 року (U-21) розійшлася миром з однолітками з Бельгії"