Як це робиться? Нещодавно одному шанованому у Вінниці науковцю вдалося відчути це, так би мовити, на власній шкурі.
Наприкінці одного не вельми чудового дня заїхав він до найближчого супермаркету зробити кілька покупок. Свою іномарку покинув на стоянці. За 10 хвилин повернувся, але не встиг завести мотор, як у віконце постукав хлопчина, ймовірно, працівник магазину, і сказав, що в автомобіля порізане колесо. Довелося покинути салон.
Але чоловік вирішив діти дуже обачно, тому забрав ключі, замкнув дверцята. Колесо й дійсно хтось порізав ножем. Зате поряд припаркувалася дуже підозріла машина з пасажирами, які уважно стежили за всіма діями кандидата у «лохи».
Тим часом він поцікавився в охоронців, чи ведеться відеоспостереження за автомобільною стоянкою. Ні. Таких розкошів тут не передбачили. Викликати міліцію з міського телефону простому відвідувачу теж не дозволили. Довелося зайнятися заміною колеса. Як годиться, замкнув у багажнику барсетку з документами і грошима (ймовірно, на неї полювали невідомі зловмисники), поглянув, чи немає ніяких підозрілих осіб.
Вони стояли удвох і спостерігали за його роботою. Третій сидів у салоні сусіднього авто і ловив момент, коли клієнт розслабиться. Дивно. У водіїв, які не мають лихих намірів, існує особливе почуття взаємовиручки, а тут…
Одним словом, обачний власник автомобіля не залишив зловмисникам жодного шансу, тому й злочину не відбулося.
Здавалося б, у страху очі великі. Але випадки автомобільного шахрайства у Вінниці траплятися. Про це розповів начальник відділу по боротьбі з майновими злочинами управління карного розшуку УМВС області Борис Явний. Ще й досі розшукують автомобіль одного не дуже обережного власника. Він пригнав його на авторинок, щоб продати. Клієнт знайшовся швидко, зговорилися за ціну, а потім покупець попросив горе-продавця «прокататися» на автомобілі. Як рвонув з місця — тільки його й бачили… Порада одна — не допускати до керма свого авто підозрілих і малознайомих осіб.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ПОЦУПИТИ АВТО МОЖУТЬ І ЗІ СТОЯНКИ БІЛЯ СУПЕРМАРКЕТУ
"