«Конфлікт розгорівся наприкінці минулого навчального року, — переказує історію директор Козятинської ЗОШ №4 Микола Колісник. — По закінченні підсумкових батьківських зборів батьки двох учнів 5-го класу в присутності класного керівника Григор'євої Тетяни Єгорівни залишилися у класі, щоб вияснити причину непорозумінь між дітьми. Закінчилося все реплікою вчительки на адресу однієї з мам: «Ти дійсно виховала проститутку» та стусанами. Вже в суді вияснилося, що у відповідь на образу мати дівчинки дала їй ляпас. О. Гончарук подала заяву до прокуратури та у міське управління освіти».
Після судового процесу згідно з постановою «Про порушення дисциплінарного провадження» міське управління освіти виносить Тетяні Єгорівні догану. В перші дні вересня збираються чергові батьківські збори, де таємним голосуванням батьки учнів тепер вже 6-го класу голосують проти Тетяни Єгорівни як класного керівника.
«Григор'єва написала заяву про усунення її від класного керівництва у 5 класі ще на початку минулого навчального року. Оскільки під час навчального процесу такі рішення не приймаються, адміністрація школи переконала Тетяну Єгорівну вести клас до кінця навчального року. А тепер, враховуючи проблемну ситуацію, ми взяли до уваги цю заяву, — коментує начальник управління освіти Броніслав Вітковський. — Але вчителька не залишилась без роботи. В цьому році їй нараховані 22,5 фахових годин та передбачено один методичний день».
«Усе з самого початку було перекручене проти мене, — скаржиться вчителька історії та права Тетяна Григор'єва, педагогічний стаж якої перейшов уже четверть століття. — Заяву з приводу класного керівництва я справді писала, але після того вже багато води збігло, ситуація владналася. Взагалі, у 5-му класі «притирка» дітей і нових вчителів відбувається не менше року. За цей невеликий проміжок часу ми зуміли знайти спільну мову. На останніх батьківських зборах мати Гончарук поводила себе нервово, кидалася до мене з обвинуваченнями, що я мало приділяю уваги її доньці. Але на рукоприкладство не очікувала. З Арінкою ми дружили. Вона мені навіть подарувала на щастя підковку, зроблену своїми руками. Ми разом купували гірлянди під Новий рік. Це неправда, що пише її мати, мовляв, я півроку не давала життя дитині. Врешті-решт, я ні від кого не ховаюся, завжди на уроки запрошую.
Чому розглянули заяву матері Гончарук, чоловік якої працює в органах, а за мою і не згадали? Чому сфальсифікували акт про тілесні ушкодження? Чому мені не надали жодного висновку комісії, яка працювала з мого питання? Чому догану виносять у період відпустки і чому піддають розголосу таємниці мого особисто життя? Зробили з мене психічно неврівноважену людину. Налаштували проти мене дітей, батьків, моїх колег. На голодування я пішла з відчаю після чергових зборів педколективу, де обливали мене брудом. Дякую моїм колишнім учням та сміливим колегам за підтримку. Завдяки цим людям я маю сили боротися проти корумпованої системи. Я знаю, що далі будуть чергові перевірки, комісії, ходитимуть на мої уроки, непроста атестація, але мені немає чого боятися. Єдине, на чому буду наполягати, щоб запрошували комісію з області, з інших шкіл, районів. До своїх у мене немає довіри.
Можливо, легше було поступитися та перейти працювати в інший навчальний заклад, але я нічого поганого не зробила, щоб тікати. І, врешті-решт, у мене є учні, які мне поважають, не зважаючи на залякування адміністрації школи та інших дорослих, і заради них, я продовжуватиму самовіддано працювати».
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
СУДОМ ТА ГОЛОДУВАННЯМ владнався інцидент між класним керівником та батьками в Козятинській школі
"