Ось вже тиждень, як Ладижин обговорює події навколо міського голови В. Коломєйцева.
Нагадаємо, що навкруг цієї постаті вже не один рік вирують як позитивні думки про те, що він багато зробив у місті, так і протилежні — з таким бюджетом зроблено замало.
Ще у 2004 році обласне КРУ виявило порушення у використанні міського бюджету на два з половиною мільйона гривень та на один мільйон сто тисяч гривень — нецільового використання бюджетних коштів.
Була навіть порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 210, потім ця справа «переросла» у дві інші — та й вони були закриті.
І ось тепер Комітет Верховної Ради, перевіривши всі обставини тих часів, зробив висновок: «Винесене сумнівне рішення щодо законності й обґрунтованості рішення, яким задоволена скарга В.І. Коломєйцева…»
У поясненнях міський голова сказав, що «не крав гроші і збитків не виявлено, отже це не злочин…» — і слідчий повірив меру, й справу закрили.
Крім того, у поле зору Комітету потрапили й інші факти: виділення землі депутатам та посадовим особам міста з порушенням закону і процедури. Це список із 10 осіб, серед них і голова суду, і заступник міського голови та керуючий справами.
Надзвичайно резонансним буде і питання щодо продажу єдиного у місті ресторану «Електрон».
Колишній директор ТЕС без погодження з дирекцією (як того вимагали його повноваження та Статут) безоплатно віддав місту приміщення площею 1700 кв. м, незважаючи на всі протести ВАТ «Західенерго», а воно увійшло до статутного капіталу товариства і судові процедури. Міський голова ініціює продаж ресторану за 1 мільйон 600 тисяч гривень (одразу бюджет Ладижина перевиконується і портрети влади міста вішаються на обласну Дошку пошани!)
Ну і найрезонансніша подія — це перевірка славнозвісного «чорнобильського» посвідчення міського голови.
Ось які висновки зробили після цього розслідування:
«В. І. Коломєйцев, займаючи публічну та відповідальну посаду голови міста, знаючи про, те що даний документ отримано ним з суттєвим порушенням законодавства, не зупинився у бажанні користуватися пільгами потерпілого від наслідків Чорнобильської катастрофи, на які він не мав ні юридичного, ні морального права».
Свого часу цей голосний скандал приніс, крім того, міському голові Ладижина двічі статус «ворога преси».
Річ у тім, що Коломєйцев судився з «Ладижинською газетою» за оприлюднення інформації. Втім, суд не стосувався самого посвідчення, а тільки кількох фраз, які газета мала спростувати, зокрема, що він не «кричав», а, виявляється, голосно говорив. Утім, за дивним збігом обставин, і це рішення з суду вийшло з помилкою. Хтось із працівниць нерозбірливо написав рішення, а виконавча служба попросила спростувати слово «пригав».
Потім сам міський голова звернувся до Ладижинського суду, аби узаконити своє посвідчення. І, звісно, це було зроблено.
Вивчивши аналіз рішення суду, Комітет Верховної Ради по боротьбі з корупцією ось що стверджує: «Аналіз рішення Ладижинського міського суду Вінницької області свідчить про те, що воно поставлене з грубим порушенням норм матеріального права, є незаконним і необґрунтованим. Та, як наслідок, містить ознаки завідомо неправосудного.
Зокрема, суду не було надано і судом не було витребувано належних доказів, що з 1990 року і закінчуючи 1993-ім, В.І. Коломєйцев проживав у м. Ладижині».
У цей час він перебував у групі радянських військ у Німеччині, що підтверджене записом у трудовій книжці.
На прес-конференції 28 вересня міський голова Ладижина В. Коломєйцев заявив, що все це «казки». Всі звинувачення сфабриковані. Це дії одного народного депутата, який хоче його знищити (прізвища не було названо жодного разу за три години прес-конференції).
В. Коломєйцев заявив, що всі дії УБОЗу є незаконними, і начебто керівник цієї структури навіть погрожував одному з працівників комунального підприємства.
За словами міського голови, він дає шанс людям, які за нього «взялися», відступитися, інакше він згодом зробить іншу прес-конференцію, де назве і замовників, і виконавців, і причину «наїзду».
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЧОМУ НАРДЕП "НАЇХАВ" НА МЕРА ЛАДИЖИНА? Валерій Коломєйцев пообіцяв назвати замовників і причину, якщо "від нього не відступляться"
"