Маленький Сашко весело посміхається та спокійно спить і грається у відділенні лікарні Центру матері і дитини. Він вже відійшов від жахіття, яке пережив з вини... рідної матері.
Минулої п’ятниці о 15-й годині до міліції надійшло повідомлення, що у будинку по вулиці Карла Маркса плаче дитина, вдома тривалий час нікого немає. Коли на місце виїхали слідчо-оперативна група міліції та працівники служби у справах дітей, то потрапити до квартири, звідки лунав лемент, не вдалось — двері були броньовані і закриті зсередини. Довелось викликати працівників МНС, які за допомогою висувної драбини через балкон потрапили до оселі. Маленький хлопчик вже не міг плакати. Він був доглянутий, одягнутий у чистий одяг. Та й сама квартира аж ніяк не була занедбаною. Один з рятувальників посадив малюка у сумочку для перенесення дітей та виніс з квартири знову ж таки драбиною. Шестимісячного хлопчика одразу передали медикам, які доставили його до Центру матері і дитини. На щастя, стан дитини був задовільним, хіба що він був дуже стомленим та голодним.
- Тим часом до будинку приїхала ще одна «швидка допомога» — з психіатричної лікарні, яка привезла... матір малюка. Як з’ясувалось, молода, зовні вродлива і охайна жінка перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння. Лише у «швидкій» вона згадала про свого сина, якого залишила вдома. Ще й неадекватно реагувала на оточуючих, — розповіла Оксана Бахмат, старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Вінницького міськуправління міліції. — Як згодом вдалось дізнатись, мати пішла з дому десь близько півтори доби тому. Також вдалось дізнатись, що жінка родом з Гайсинського району, народжувала у Вінниці, колись проживала у гуртожитку зі своїм співмешканцем, а нині наймає квартиру по Карла Маркса. Батько дитини нині перебуває у місцях позбавлення волі. Як повідомила жінка, вона жила на гроші від народження дитини. Матір доставили до Замостянського райвідділу міліції, де вона заснула на стільчику. Згодом приїхали батьки матері, до речі, самі лікарі, і вжахнулись від побаченого і почутого.
Нині малюк перебуває у Центрі матері та дитини. Про його стан розповів Олексій Сидорчук, завідувач інфекційно-боксованим відділенням лікарні:
- Дитина була доставлена у задовільному стані, жодних видимих ушкоджень, лише незначні виявлення рахіту, лікування він не потребував. Скоріш за все, він перебуває на штучному харчуванні, адже їв все запропоноване з задоволенням. Самопочуття хлопчика добре. Вчора була у нас мати дитини протягом всього дня. Вирішується питання про подальшу його долю. На жаль, це не поодинокий випадок. Частіше за все, такі випадки трапляються через алкогольний або наркотичний стан батьків.
Як повідомила помічник начальника міської міліції Ірина Котова, хлопчика відвідує мама, яка, втім, не досить адекватно поводить себе. Але у вівторок стало відомо, що малюка та свою доньку, його маму, можуть забрати додому у рідний район дідусь та бабуся. Поки що ж до остаточного вирішення питання Сашко перебуватиме у лікарні.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЗАЛИШЕНОГО МАМОЮ НА ПІВТОРИ ДОБИ САМОГО 6-МІСЯЧНОГО МАЛЮКА МНСники рятували через балкон на 4-му поверсі
"