24 серпня з ініціативи Громадської ради України з Майдану Незалежності у Києві розпочав свою ходу Всеукраїнський марш невдоволених. 13 вересня 260 учасників акції пройшли Хрещатиком і провели мітинг на Майдані.
А потім вирушили у похід країною. Перша хвиля цього маршу 19 вересня докотилася до Вінниці. Завершиться акція 22 листопада у Києві. Так відзначатиметься цього року 5-річний ювілей «помаранчевих» подій.
За роки, що минули, усім стало зрозуміло, як політики нас обманули. Нам обіцяли, що бандитів посадять у тюрми, але цього не відбулось. Замість обіцяних мільйонів нових робочих місць країна отримала мільйони безробітних громадян та тих, що виїхали в інші країни у пошуках заробітку. Органи державної влади, суди, міліцію та прокуратуру поглинула корупція.
Нам на Майдані обіцяли, що ми будемо жити заможніше, але за ці роки нас обікрали. Доларизація товарно-грошового обігу, інфляція гривні, життя не по кишені та в борг Міжнародному валютному фонду за рахунок добробуту наших дітей та онуків поставили українську націю в жалюгідне становище. Непропорційно зарплатам і пенсіям зростають ціни на енергоносії та комунальні послуги.
Ми сподівались, що формування Верховної та місцевих рад за списками політичних партій посилить демократію в країні, але отримали бурхливий розвиток політичної корупції в радах. Діючі політичні партії виявились неспроможними забезпечити стабільний соціально-економічний розвиток українського суспільства і намагаються виправдати свою недієздатність світовою кризою.
В умовах, що складаються сьогодні, виникла загроза конституційного перевороту за змовою політичних партій. Економічна і політична кризи в державі об'єктивно ведуть суспільство до розвитку революційної ситуації, коли «верхи» вже не можуть управляти, а «низи» не хочуть жити по-старому. Настав час рятувати країну!
З кожним тижнем кількість учасників всенародного походу збільшується. Після першої хвилі будуть наступні. Всіх небайдужих вінничан запрошуємо приєднатися до нас у вересні-листопаді цього року для походу на Київ.
Реєстрація учасників другої хвилі Маршу відбуватиметься в парку по вулиці Козицького, в центрі м. Вінниці з 15-ї до 17-ї години 26 вересня 2009 року. (Далі по суботах у вказаному місці: 3,10,17, 24, 31 жовтня; 7,14 листопада 2009 року).
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ГРОМАДА УКРАЇНИ В НЕБЕЗПЕЦІ! Обдурені й невдоволені пройдуть Майданом Незалежності всенародним походом
"