«Ці хлопці явно мають комплекс меншовартості. Троє здорових чоловіків «шугають» одиноких жіночок похилого віку, бо на серйозніші «розборки» духу не вистачає!» — переконана донька однієї з мешканок будинку на Київській.
«Вони росли на наших очах, були нормальними дітьми, — розповідає Валентина Александрова, яка звернулася до газети, як до останньої інстанції, щоб хоч якось присоромити цих парубків. — Стали дорослішати і не на тверезу голову бешкетують — то собаками цькують, то в під'їздах лякають. Побили мені вікна, бо я поскаржилася матері одного з них, от вони мені і мстяться. Я вимушена була міліцію викликати».
«Коли я заходила в під'їзд, той здоровань виходив зі злющою собакою, — розповідає Галина Іванівна. — А я страшенно боюся цих тварин. Роблю йому зауваження, чому без намордника водить тварину, а він мені: «Поцілуй мене в …». Міліція кожного з них вже не раз затримувала, але свідчень не було, то й через декілька діб відпускали. А хто буде на них свідчити, щоб потім так, як Валентині Сергіївні, вікна побили?»
Інцидент з побиттям вікон підтвердив дільничний міліціонер Дмитро Шеремета: «25 серпня до нас зверталася громадянка Александрова, що у неї побили віконне скло. Опитавши свідків, ми встановили особу кривдника. Під час затримання він чинив спротив представникам правоохоронних органів, за що був затриманий на 10 діб. Оскільки сума завданих матеріальних збитків незначна, кримінальна справа не порушена. Для компенсації завданої шкоди потерпілі мають право звертатися до суду».
«Круті» пацани і далі продовжують свої «подвиги». Жителі будинків по Київській та Грибоєдова востаннє звертаються до хлопців та їхніх батьків з вимогою припинити неподобство, бо рано чи пізно діточки дограються.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
БРИГАДА МОЛОДИКІВ ТЕРОРИЗУЄ БАБУСЬ. У Вінницю повертаються круті 90-ті?
"