У Вінницькому міському Палаці мистецтв «Зоря» цими вихідними ніде було яблуку впасти. Сюди з’їхалися музиканти, танцюристи, співаки та просто цікаві особистості з усієї області, щоб продемонструвати свій талант. Одна з найпопулярніших українських програм «Україна має талант» розпочала свій новий сезон з кастингу в нашому обласному центрі.
Серед метушні та галасі очікує свого виступу Віта Брачук. Дівчина приїхала з Тростянця і сподівається вразити журі своїм співом. Хоча за плечима Віти чималий досвід участі у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, хвилюється, як вперше. Адже конкуренція чимала, особливо серед співаків. Взяти участь у кастингу вирішив навіть хор ветеранів Ленінського району у складі 50 учасників, найстаршій - Меланії Андріївні Боярській уже 90 років.
- Найбільше під час відбіркового туру показували танцювальних номерів, — кажуть організатори. - Багато було співаків, гімнастів, музикантів, представників розмовного жанру. Кожний виступ по-своєму цікавий, хтось вражає яскравими костюмами, а хтось - оригінальністю постановок, однак визначити одразу фаворитів досить важко. Якщо в минулорічному кастингу телепроекту «Україна має талант», що проходив у Вінниці, взяли участь лише 39 учасників, то цього разу їхня кількість сягнула 700.
Організатори такого ажіота- жу серед талантів не очікували. Кастинг–група працювала без перерви з 10 ранку до 10 вечора, однак відзняти всіх бажаючих у перший день не вдалося, тому продовжили і наступного дня.
Виступи завершились, тепер залишається тільки чекати на результати, які мають повідомити до 15 листопада. Фіналіст програми «Україна має талант», який набере найбільшу кількість голосів телеглядачів, буде оголошений під час заключного гала-концерту. Саме йому дістанеться 1000 000 гривень.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
В ШОУ "УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ-2" ЗМАГАЛИСЬ 700 ВІННИЧАН
"