Одна из опубликованных ниже заметок — новость, размещенная на сайте «Таймер». Другая — письмо, присланное по электронной почте с официального адреса Управления молодежной и семейной политики одесского горсовета. Редакция «Глобуса» публикует оба текста без комментариев, предоставляя читателям самим разбираться что это: глупая шутка, дурацкая провокация или просто идиотизм обеих сторон.
ОДЕССКАЯ МЭРИЯ НАЧАЛА ИНФОРМИРОВАТЬ ГОРОЖАН О ФАШИСТАХ ИЗ “РОДИНЫ” И ДОЗОРА
Начальник управления молодежной и семейной политики Одесского горсовета Андрей Юсов, как и обещал, начал кампанию по информированию одесситов о “ксенофобских, ультранационалистических и фашистских” организациях города. Листовки с информацией о “Родине” и ДОЗОРе были замечены по городу.
Листовки гласят:
“Вони розшукуються за скоєння соціально-небезпечних злочинів:
- послідовне відстоювання ворожої російської мови;
- паплюження світлої пам’яті лицарів УПА;
- шанування ветеранів окупаційної червоної армії 9 травня;
- перешкоджання світлої місії українізації усього людства;
- поклоніння вінценосній шльондрі та катухі українського народу Катерини II;
- святкування 215-річча Одеси замість 600-річча Кочубеївки;
- глузування над глобусом неньки-України;
екс-голова ради межрегіональної організації “Українське братство”
нині керівник муніципального управління в справах сім’ї та молоді
Юсов А. В.”
ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ПРЕСИ: «У УПРАВЛІННЯ МОЛОДІЖНОЇ ТА СІМЕЙНОЇ ПОЛІТИКИ З’ЯВИЛИСЬ НЕДОЛУГІ ПОМІЧНИКИ»
На цьому тижні в ЗМІ, підпорядкованих нелегальному політичному угрупованню «Родина», лідер якого знаходиться у розшуку, була опублікована інформація, що Управління молодіжної та сімейної політики, начебто, почало розповсюдження листівок, що ображають почуття гідності однієї з національних меншин (http://timer.od.ua/?p=34149).
Управління висловлює впевненість в тому, що в Одеситів почуття гумору присутнє завжди, навіть під час світової кризи, а от у організаторів заходу, нажаль, як показує практика – відсутнє зовсім, адже жартувати на тему міжнародних взаємин можуть тільки недоумки або свідомі провокатори. Тому Управління офіційно повідомляє: «Управління молодіжної та сімейної політики не має жодного стосунку до розповсюдження листівок такого характеру».
Управління вдячне організаторам заходу, за підтримку ініціативи управління, але так як організатори залишаються невідомими хотіло б, через ЗМІ, виправити хибне сприйняття цими людьми дійсності, зокрема позиції Управління щодо питань порушених в листівках.
Перш за все Управління не вважає доцільним боротись з «послідовним відстоюванням ворожої російської мови» - Управління глибоко переконане в тому, російська мова не є ворожою, а володіння населенням України двома мовами безперечно є скарбом, який треба охороняти і берегти, що в свою чергу ніяк не стосується статусу державної мови.
«Перешкоджання світлої місії українізації усього людства» - Управління впевнене в тому, що українців можна знайти в будь-якому куточку світу, але, нажаль, освітньо-культурна підтримка осередків наших співвітчизників на даний момент не входить до компетенції Управління.
«Поклоніння вінценосній шльондрі та катухі українського народу Катерини 2ої» - Управління не береться обговорювати загальновідомі історичні факти, але стурбоване саме фактом «поклоніння» - бо, наскільки відомо Управлінню «поклоніння» - елемент язичних ритуалів і сектантства, що є, на думку Управління, хворобою на тілі демократичного суспільства.
Деякі пункти листівки залишаються для Управління загадкою, зокрема «Глузування над глобусом неньки-України», мабуть їх тонкий сенс недоступний для черствого сприйняття співробітників міської ради.
Окремо хотілося б звернутись до дизайнерів макету листівки: «Шановні добродії, ми розуміємо, Одесити повинні знати в лице ті організації, що загрожують свідомості їх і їх дітей, але зазначення, в тексті листівки, Інтернет-адреси сайту профашистської організації може викликати у дітей бажання туди зайти. Саме у дітей, бо дорослим на такі нісенітниці часу не вистачає, а ви ж знаєте які діти чутливі… Це може стати причиною дитячих психічних розладів і поширенню хворобливої ксенофобської ідеології, тому пропонуємо Вам наступного разу порадитись з співробітниками Управляння молодіжної та сімейної політики, які зможуть надати Вам кваліфіковану консультацію»
Источник: Глобус Одессы | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Маразм крепчал"