«Міс Україна-2009» стала Тульчевська Євгенія з Дніпропетровська, хоча за рейтингом інтернет-голосування на Таблоїді вона зайняла лише 13 місце. Чи об’єктивним був вибір журі?
Цьогорічний конкурс краси пройшов під девізом «Шкільні роки – чудові», тож і перший вихід конкурсанток був у шкільних формах. Найгарніших визначало журі, до складу якого увійшли телеведучі, журналісти, співачка та лауреат багатьох конкурсів Асія Ахат і голова Національного комітету «Міс Україна» Лілія Кузнєцова. Режисером-постановником шоу став Олег Єфремов. За головну корону боролося 26 конкурсанток з різних куточків країни. Усю свої принади дівчата продемонстрували у купальниках, а потім і в шикарних вечірніх сукнях. Між виходами учасниць своїм співом глядачів у залі тішили Ані Лорак, Борис Апрель, дует Дантес та Олійник і Олександр Сєров.
Якщо про смаки і вподобання з приводу зовнішньої краси можна ще посперечатись, то дружба з інтелектом у шести фіналісток конкурсу явно не склалася. Чи то від хвилювання, чи незрозуміло яких інших причин дівчата не могли дати відповідей на елементарні запитання ведучих конкурсу Євгена Кошового та Володимира Зеленського. Уже за допомогою жартів «кварталів» дівчата намагалися якось загладити безглузде становище, в яке конкурсантки самі себе ставили. Дехто з них і двох слів докупи зв’язати не міг, а вони ще нашу країну на міжнародному рівні представляти збираються.
Тим не менше, «Другою Віце-Міс» назвали дівчину з Алчевська Евеліну Волошину, №10. Титул «Першої Віце-Міс» отримала дев’ятнадцятирічна харків’янка Анастасія Сеніна, №7. Переможницею «Міс Україна-2009» стала конкурсантка під №5 Євгенія Тульчевська з Дніпропетровська. Дівчина представлятиме Україну на конкурсі «Міс світу-2009», який пройде у грудні в ПАР. Усі учасниці отримали коштовні прикраси від спонсорів.
– У мене склалося таке враження, що вся Вінниця з’їхалася в палац «Україна» підтримувати свою учасницю, – неодноразово повторював під час конкурсу Володимир Зеленський. – Я і номер телефону у неї взяв би, але одружений. Дивлячись на таку красу, хочеться сказати: «Боже, якщо забрав можливість, то забери і бажання», – продовжував жартувати головний комік «Вечірнього кварталу». Симпатія ведучого та й майже всіх глядачів у залі до конкурсантки під №23 Ольги Безпалько одразу кидалася в очі. Завдяки МПМ «Зоря» та підтримці ювелірного центру «Діадема» до Києва приїхала ціла делегація. Вигуками, оплесками, транспарантами та квітами підтримували вболівальники свою землячку. Кожен вихід вінничанки Ольги Безпалько супроводжувався бурхливими оваціями, але корона «Міс глядацьких симпатій» з незрозумілих причин дісталася конкурсантці під №2 – одеситці Анні Пославській.
Проте Ользі вдалося ввійти до півфіналу у дванадцятку найгарніших дівчат України, що також непоганий результат. Найбільше за дівчину вболівали та переживали батьки, які підтримують Ольгу в усіх починаннях. Як зізналася сама красуня, для неї була дуже важлива підтримка близьких людей, яку вона відчула у залі, тому своєю участю в конкурсі цілком задоволена.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЯК НА ВІННИЦЬКУ МІС "ЗАПАВ" ЗЕЛЕНСЬКИЙ. "Боже, коли забрав можливість, забери і бажання", - примовляв він до Ольги Безпалько
"