Подробно
Двоє львів’ян у складі юнацької збірної України з футболу візьмуть участь у міжнародному турнірі в ЧехіїУкраина, Львов и область | Местные новости | 21-08-2009 16:53 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Із 25 по 29 серпня юнацька збірна України, складена з гравців 1992 року народження, разом з командами Чехії, Данії, Німеччини, Хорватії, Румунії, Словаччини та Угорщини візьме участь у міжнародному турнірі в чеському місті Німбург. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Двоє львів’ян у складі юнацької збірної України з футболу візьмуть участь у міжнародному турнірі в Чехії"