Під час святкування Дня будівельника зала «Плеяда» зібрала дійсно цілу плеяду відомих в нашому краю зодчих, прізвища яких у тисяч вінничан асоціюються з головною константою нашого життя – дахом над головою.
Заступник вінницького губернатора Василь Жердецький від імені облдержадміністрації урочисто привітав зібрання. Однак, Василь Федорович не приховував і складнощів сьогодення:
– Будівельна статистика невтішна – обсяги будівництва зменшились на 30%, на 20% скоротилась кількість підприємств, введено в дію житла менше на 100 тис. кв. м. I все ж, незважаючи на кризу, побудовані школи в с. Рівному і в райцентрі Тростянець, поліклініки у Бару, Хмільнику, Вінниці, Шаргороді, прокладено близько 600 км газових мереж... У цих здобутках є безперечна заслуга знаних в області керівників-будівельників Бабчука, Гігінеішвілі, Диненберга, Вороніна, Середенка та багатьох інших.
Цього вечора ніхто не був забутий. Відзначали роботу виконробів, каменярів, столярів, плиточників, штукатурів, малярів... Їм говорили добрі слова, вручали квіти, грамоти і премії.
Особливої поваги заслужили представники родинної династії Гіренків. Оплесками зустріли учасники зібрання повідомлення засновника і генерального директора концерну «Поділля» Тимофія Гіренка про те, що, незважаючи на загальний спад, колектив за
6 місяців цього року виконав робіт на 30% більше, ніж у минулому.
А коли стало відомо, що футболісти «Поділля» ще й зайняли перше місце серед вінницьких любительських команд – оплески перейшли в овації! У концерні півтори тисячі працюючих, зарплати у них диференційовані: 7-12 тис. грн. щомісяця отримують висококваліфіковані спеціалісти, 3 тис. грн. – середня ланка, правда, є й такі, що заробляють по півтори тисячі.
– Я впевнений, що, незважаючи на тимчасові труднощі, ми будемо працювати і розвиватись! Адже на черзі в нас – будівництво котеджного містечка Академічне, – наголосив Тимофій Гіренко.
Як повідомив Андрій Гижко, начальник головного управління економіки ОДА, нещодавно Кабмін видав розпорядження про фінансування за рахунок стабілізаційного фонду 20-ти об’єктів будівництва у Вінницькій області на загальну суму 24 млн. 94,7 тис. грн. Першочергове завдання організацій, які братимуть участь у тендері на будівництво і планують працювати за державні кошти, – «довести до розуму» ліцензії. Зараз у кожному підприємстві перевіряється наявність техніки, обладнання, кваліфікації робітників. Так що з «рогами і копитами» в сучасне будівництво не пролізеш.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
7-12 ТИС. ГРН. ЩОМІСЯЦЯ ОТРИМУЮТЬ ВИСОКВАЛІФІКОВАНІ БУДІВЕЛЬНИКИ. На Вінниччині у галузі є серйозні проблеми
"