У хорватському Осієку завершився чемпіонат Європи зі стрільби з малокаліберної зброї. Львівські спортсмени хоча й не потішили нагородами найвищого ґатунку, все ж повернулися додому не з порожніми руками. У їхньому доробку винятково бронзові медалі.
В особистих змаганнях стрільців із пістолета найвище серед українців піднявся Олександр Петрів. Найкраще досягнення він продемонстрував в індивідуальних змаганнях у швидкісній стрільбі на 25 метрів. Олімпійський чемпіон Пекіна в цій дисципліні став п’ятим.
Одразу після повернення з чемпіонату Європи Олександр Петрів відповів на запитання журналіста “Газети”.
– Чемпіонат Європи проводили в невеличкому містечку – Осієка. В цьому населеному пункті є проблеми з готелями, – розпочав розмову О. Петрів. – Більшості учасникам довелося поселитися у двозіркових готелях, без особливих зручностей. У номерах не було кондиціонерів, а надворі – дуже спекотно. Дискомфорт спричиняли комарі, їх там було дуже багато. Впевнений, Україна могла б значно краще провести змагання такого рангу. Якби чемпіонат Європи влаштовував Загреб, була б інша річ, а невеличка Осієка не готова до таких заходів.
– Як оціните свій виступ на європейській першості?
– Здобув у командних змаганнях дві бронзові нагороди. Для порівняння, на попередньому чемпіонаті Європи виборов дві срібних медалі й одну золоту. Тому не зовсім задоволений власним виступом у Хорватії.
– Що ж завадило продемонструвати кращі результати?
– Від початку року в нас виникли проблеми з фінансуванням. Через брак коштів не поїхали на два етапи Кубка світу. Тренувальний збір напередодні чемпіонату Європи скоротили з двох тижнів до десяти днів. Не для всіх знайшли кошти на поїздки в Загреб, приміром, довелося відмовитися від масажиста. А в збірній небагато молоді, багатьом за 30 років. У такому віці необхідне якісне відновлення. В сукупності це і спричинило такий результат.
– Олександре, обидві нагороди ви здобули в командній першості, а найкращий ваш результат в індивідуальних змаганнях – п’ята сходинка. В команді легше виступати?
– Так, в особистому розряді складніше вибороти призове місце. В команді зробити це простіше: ми можемо втрьох продемонструвати посередні показники, але при цьому уникнути “провалів” і здобути нагороду. Так і сталося в Хорватії. А в особистих змаганнях потрібно постійно показувати високі результати.
– Преміальні за “бронзу” чемпіонату Європи передбачено?
– Так, принаймні нам обіцяли винагороду.
– На яких змаганнях плануєте виступити найближчим часом?
– Наступний турнір знову відбудуться в Хорватії, на щастя, цього разу в Загребі. 9 серпня там пройде чемпіонат світу серед військовослужбовців.
Источник: ЛЬВІВСЬКА ГАЗЕТА | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Виступом у Хорватії не задоволений"