Подробно
Кміть мав би проводити спільні наради із мерами міст області, так як це робили Олійник та Янків, - мер ЖидачеваУкраина, Львов и область | Местные новости | 20-06-2009 19:22 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Керівництво Львівської ОДА не знає проблем, із якими стикаються мери міст Львівщини. Адже голова Львівської ОДА Микола Кміть, на відміну від своїх попередників, не проводить спільних нарад із мерами міст області. Про це учора, 19 червня, на розширеному засіданні секції малимх міст та Львівського регіонального відділення Асоціації міст України повідомив міський голова Жидачева Михайло Щуйко. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Кміть мав би проводити спільні наради із мерами міст області, так як це робили Олійник та Янків, - мер Жидачева"