Свої колекції представлять тринадцять провідних дизайнерів Вінниччини. Серед них дизайн-студія «Десс», галерея «Інтершик» та дизайнер Олександр Очеретний.
Про сюрприз від «Інтершику» нашій газеті розповіла директор галереї Людмила Бушинська. Повернувшись з подорожі на Сейшельські острови, натхненна творчістю місцевого відомого художника Джоржа Каміля, вінницька дизайнерка створила колекцію у круїзному стилі.
- Це буде яскрава та легка колекція у морському стилі. На деяких сукнях будуть елементи картин сейшельського художника Джоржа Каміля. Його виставку я відвідала під час подорожі на острови, – розповідає Людмила Бушинська. - На тканинах будуть злегка розмиті зображення. Моделі будуть прикрашені камінням Сваровського та деякими аксесуарами, привезеними з Сейшел. Колекція поділена на три частини. В першу ми включили одяг для подорожей, а це футболки, спідниці та парки - легкі літні куртки, що будуть дуже актуальними в цьому сезоні. В другу увійшов одяг для пляжу, а третя частина – вечірня. Це привабливі коктейльні сукні, які можна одягати і як для випускних вечорів. Ми експериментували також з текстурою тканини. Деякі сукні будуть зі строкатих тканин, що нагадують траву.
Про особливості організації фестивалю краси розповіла заступник начальника управління споживчого ринку та послуг Вінницької міської ради Наталя Коптєва. Вона переконана, що мода створюється не тільки на подіумах Мілана, Рима, Парижа:
- Це помилкова думка. Я вважаю, що фестиваль моди, який проходить у нашому місті двічі на рік, показав, що Вінниця може диктувати свої тренди та напрямки в українській моді. На сьогодні база створення одягу високого класу стрімко зростає, адже є велике розмаїття тканин та оздоблень. 30 квітня в приміщенні «Експоцентру» Вінницької торгово-промислової палати вінничани матимуть можливість підібрати для себе модний гардероб та побачити, якими є останні модні тенденції. Адже на презентації колекцій провідні місцеві дизайнери представлять бурхливі і водночас витончені колекції, які не поступаються роботам іноземних будинків моди.
Наталя Копєва та організатори дійства підготували для глядачів сюрприз, але розкривати його поки не збираються. Підтримують інтригу до 30 квітня. Головне, чого намагаються досягти модельєри, це наділити присутніх почуттям легкості, мрійливості і таємничої жіночності після перегляду колекцій.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
СЮРПРИЗ ТА СУКНІ З СЕЙШЕЛЬСЬКИХ ТКАНИН побачать вінничани 30 квітня на фестивалі краси "Вінницький подіум: Весна-літо-2009"
"