![Освітяни з Молдови, України і Казахстану взяли участь в екологічній конференції на Христинівщині](http://www.oda.ck.ua/images/news/2015/Rom/231.JPG)
3-5 квітня 2015 року у Верхняцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей», пілотній школі проекту SPARE, відбулась Педагогічна конференція з освіти в галузі енергозбереження та пом'якшення наслідків глобальної зміни клімату «Клімат, природа, енергія». Конференція проводиться ГО «Еремурус», координатором проекту SPARE (Норвегія) в Україні, та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді України. Участь у заході взяли представники України, Молдови, Казахстану.
Під час урочистого відкриття конференції за доброю українською традицією гостей радо зустрічали хлібом-сіллю. До присутніх звернулась начальник відділу освіти Христинівської райдержадміністрації Маргарита Білецька та ознайомила з основними напрямками в роботі з обдарованими дітьми. Зокрема, вона повідомила, що з 2010 року в районі запроваджено нову форму роботи з обдарованими дітьми – міжнародне співробітництво.
– Якраз у цьому контексті працює Верхняцький НВК, – зауважила начальник відділу освіти РДА. – Клуб «Глобус» об’єднав учнів 6-11 класів, які підтримують зв'язок із 46 країнами світу, беруть участь у різноманітних міжнародних проектах. Діти розуміють – у дружбі та згоді народів полягає запорука миру, злагоди, майбутнього всіх жителів Землі.
З вітальними словами до присутніх звернулись національні координатори проекту SPARE в Україні, Молдові, Казахстані Олена Мельник, Наталія Халаім, Ірина Москвичова, директор ліцею Людмила Денисюк.
За час проведення конференції учасники мали змогу обмінятись досвідом щодо сучасних форм і методів організації освітнього процесу із заявленої тематики, висловити свої погляди, ідеї, роздуми, ознайомитися з методами і технологіями навчання і виховання у різних країнах світу.
По закінченню конференції учасники отримали сертифікати.
На закриття спільними зусиллями посадили Алею дружби в рамках екологічного флеш-мобу «Кожна справа з користю». Очільник району Олександр Ковбасюк, який взяв участь у цій корисній і захопливій справі, висловив своє ставлення до всього, що відбувалося:
– Маю надію на подальшу співпрацю. Ми готові надавати допомогу і підтримку. Адже тематика конференції надзвичайно важлива в умовах сьогодення. Необхідно впроваджувати теорію енергозбереження у життя. Ми маємо зберегти природне середовище в належному стані та передати його майбутньому поколінню.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату Христинівської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Освітяни з Молдови, України і Казахстану взяли участь в екологічній конференції на Христинівщині"