Подробно
Із Христинівщини вкотре відправлено вантаж у зону АТОУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 14-02-2015 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні на Схід України в черговий раз відправили 3,2 тонни гуманітарної допомоги, до якої увійшли продукти харчування, засоби гігієни, одяг. Гуманітарний вантаж збирали всі разом. Великі внески зробили ДП ДГ «Христинівське», Корпорація «Украгротех», підприємці Олександр Юрков, Костянтин Ковбасюк, Віктор Бобик, Шукайводська сільська рада. Також всі дні в пункт прийому допомоги йшли городяни з пакетами продуктів і засобів особистої гігієни. Підготувати до відправки та завантажити речі долучилися працівники ДПДГ «Христинівське». Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Із Христинівщини вкотре відправлено вантаж у зону АТО"