![Чигиринці розповіли, кого хочуть у керівники району](http://www.oda.ck.ua/http://s58.radikal.ru/i162/1502/b2/46efe2451bf7.jpg)
Представники громадськості з усієї Чигиринщини зібралися сьогодні на слухання в райраді. Серед них – підприємці, господарники, освітяни, медики та ін. Такий захід у Чигирині проводять уперше.
На громадські слухання прибули й із десяток активістів місцевої ГО «Народна рада», які зрання мітингували під Черкаською ОДА. Вони наполягають на своєму: очолювати район і надалі має нинішній голова Олександр Діскант.
– Він багато робить для району, – наголошує активіст Павло Романенко. – Сам не краде й іншим не дає. Бізнесменів нам тут не треба. Хай собі Діскант працює і далі.
Таку пропозицію зал зустрічає вигуками «Ганьба!» й вимагає звіту чинного голови РДА. Олександр Діскант обмежується коротким виступом.
– Так, наш район на 16-ому місці в області за соціально-економічними показниками, – каже посадовець. – Але це для нього нормально. Було й нижче. А з виконанням мобілізаційного плану в нас труднощі через обмежені можливості. Ми над цим працюємо.
Звіт керівника району викликає шквал критики у присутніх. Кажуть: його роботи тут узагалі не видно. А часу, мовляв, мав достатньо. Тому більшість воліє бачити на високій посаді громадську діячку, підприємницю Наталію Нетовкіну.
– Ми її вже добре знаємо в районі за її справами, – наголошує голова ГО «Майдан» Тетяна Кучеренко. – Будемо допомагати й підтримувати. Хай Чигиринщина прославиться нарешті роботою, а не скандалами.
Наталія Нетовкіна на слуханнях презентує свою програму дій. Переконує: готова взяти відповідальність за розвиток району.
– Кожен етап життя – це приблизно 5 років, – твердить кандидатка. – Тому за наступні 5 років я готова кардинально змінити ситуацію на Чигиринщині. Вважаю, що пріоритетами мають стати розвиток туризму, промисловості та сільського господарства.
Голова Черкаської ОДА обіцяє врахувати думку громади. Він теж приїхав на громадські слухання,.
– Ми зараз повинні об’єднатися, згадати історію поразок, – зауважує Юрій Ткаченко. – Це якраз історія нашого розбрату. А він гальмує розвиток, наближення нашої перемоги над ворогом. Важливо, щоби тут був керівник, який об’єднує людей. Мені зранку представники «Народної ради» казали, що на громадських слуханнях у Чигирині будуть самі тітушки й антимайданівці. А я бачу звичайних людей, яким небайдужа доля свого краю. Робота нинішнього голови РДА мене не влаштовує. Бо в районі, приміром, найнижча зарплата, ще жодної одиниці техніки не доправлено в АТО для четвертої хвилі мобілізації. Раптову перевірку на випадок надзвичайної ситуації тут теж провалено.
Громадські слухання тривають понад дві години. Урешті більшість просить очільника області подати до Адміністрації Президента України кандидатуру Наталії Нетовкіної. Саме Глава держави, нагадаємо, призначає голів райдержадміністрацій.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Чигиринці розповіли, кого хочуть у керівники району"