Подробно
Діти Катеринопільщини долучилися до акції «Захисти солдата»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 12-12-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Акція «Захисти солдата», що стартувала місяць тому за ініціативою працівників центральної районної бібліотеки, стала вагомою подією в житті всіх небайдужих. Метою акції є плетіння захисної маскувальної сітки для бійців зони АТО. Звістка про акцію швидко облетіла весь район і в ній виявили бажання взяти участь як діти, так і доросле населення. Акцію розпочали працівники районної бібліотеки – принесли біле полотно, порізали його на стрічки та стали плести. Консультацію з в’язання сітки надав колишній військовий із Радчихи. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Діти Катеринопільщини долучилися до акції «Захисти солдата» "