Подробно
Третя фаза спільного проекту ЄС/ПРООН успішно представлена в Маньківському районіУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 14-11-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 11 листопада на Маньківщині успішно представлено третю фазу спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Презентація відбулася під час районного семінару, в якому взяли участь голова Маньківської районної державної адміністрації Олександр Таран, заступник голови районної ради Юлія Панчук-Золотухіна, координатори Черкаського обласного підрозділу впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Анна Бабкова та Людмила Страшна, голови сільських та селищних рад району, представники громадськості та ЗМІ. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Третя фаза спільного проекту ЄС/ПРООН успішно представлена в Маньківському районі"