Подробно
У зону АТО – потрібні речі, звідти – пошкоджену технікуУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 10-11-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 7 листопада виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій долучився до відправки потрібних речей для бійців, які захищають суверенітет та незалежність нашої держави. Вже втретє громадська організація «Рідна Умань» надсилає вантаж у зону АТО. Наразі це акумулятори, продукти харчування, засоби гігієни, буржуйки та теплий одяг. «Гуманітарка» поїде до Стаханова, Первомайська, Дебальцево та інших населених пунктів, де дислокуються українські військові. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "У зону АТО – потрібні речі, звідти – пошкоджену техніку"