![В Уманському національному університеті садівництва пройшов найбільший в Україні Ярмарок аграрних вакансій «Invest in people»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/3505.jpg)
Днями в Уманському національному університеті садівництва відбувся найбільший в Україні Ярмарок аграрних вакансій «Invest in people». Ініціаторами проведення заходу виступили Всеукраїнська аграрна рада, Мінагрополітики України та Українська агроінвестиційна рада.
Участь у Ярмарку взяли понад 40 зарубіжних і вітчизняних компаній і агрохолдингів, серед яких: група компаній «Молочний альянс», «Terra Food», агрохолдинг «Мрія», ТОВ «Седна-Агро», ПОСП «Уманський тепличний комбінат», а також студенти Уманського національного університету садівництва, Уманського агротехнічного коледжу, Тальянківського будівельно-економічного коледжу, Білоцерківського національного аграрного університету та інших аграрних навчальних закладів міста й України.
Офіційне відкриття Ярмарку вакансій відбулося за участі Міністра агарної політики та продовольства України Ігоря Швайки, який у своєму виступі відзначив:
– Аграрна галузь – та царина, яка несе на собі найвищу місію – забезпечити продовольчу безпеку країни. Сьогодні ми зібралися тут, щоб обмінятися думками, провести чіткий, правильний діалог між роботодавцями і студентами.
Ігор Олександрович відзначив, що ярмарок вакансій є хорошою запорукою повернення щасливого життя до України, побажав учасникам заходу плідного спілкування, роботодавцям – знайти чудових фахівців, які не тільки працюватимуть на благо країни, а й прославлятимуть свій університет.
Від імені науково-педагогічного колективу Уманського НУС гостей привітала ректор Олена Непочатенко, яка подякувала представникам фірм та компаній за участь у Ярмарку та працевлаштування студентів. Олена Олександрівна висловила сподівання, що зустрічі будуть плідними, та побажала всім добра і миру.
У виступі Міністра агарної політики та продовольства України Ігоря Швайки на зустрічі зі студентством прозвучали актуальні питання:
– можливість інвестування людського капіталу в аграрний сектор України;
врахування потреб та сучасних вимог роботодавців до майбутніх працівників;
збереження аграрної освіти в системі освітянської галузі.
На зустрічі зі студентами Ігор Олександрович також розповів про робочі візити до закордонних держав із метою укладання договорів про тісну співпрацю, відповів на запитання, що хвилювали студентів, та побажав наполегливості на шляху до вершини знань.
У рамках Ярмарку провідні фахівці аграрних компаній і холдингів провели для студентства ряд майстер-класів, пов’язаних з особливостями працевлаштування й кар’єрного зростання на підприємствах аграрної сфери.
– Ми готові і відкриті до співпраці зі студентством як у сфері безпосереднього працевлаштування, так і з метою організації проходження практики. Нам цікаві фахівці, які цінують і люблять свою роботу, а також постійно прагнуть до удосконалення, – зазначила представник групи компаній «Молочний альянс» Тетяна Широкова.
Зустріч роботодавців і студентства у форматі Ярмарку аграрних вакансій принесла користь обом сторонам, адже розуміння тонкощів працевлаштування допоможе студентам у майбутньому вдало й перспективно реалізувати свої знання у практичній діяльності, а роботодавцям – запросити у свій колектив ініціативних і перспективних спеціалістів.
Відділ з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Уманської міської ради
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "В Уманському національному університеті садівництва пройшов найбільший в Україні Ярмарок аграрних вакансій «Invest in people»"