![Віталій Коваль – про відзначення Дня Незалежності в області](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/Goncharenko/2497.jpg)
Про відзначення Дня Незалежності на Черкащині розповів у студії ОДТРК «Рось» заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. Він, зокрема, зазначив, що в області заплановано провести низку заходів з нагоди державних свят.
Сьогодні після урочистого випуску курсантів військового-навчального центру «Оршанець» та прийняття курсантами військової присяги на вірність Україні на Пагорбі Слави, в обласній філармонії відбудуться урочисті збори. «Традиційний концерт буде концертом-реквіємом, адже нинішній рік, коли ми здобуваємо незалежність, показав, що за державу треба боротись, – зазначив Віталій Володимирович. – Прикладом цьому є події Революції гідності та антитерористичної операції на Сході країни. Тож у ці дні ми маємо обов’язково вшанувати пам'ять героїв, які поклали життя за наше незалежне майбутнє. До Дня Державного Прапора 23 серпня готується флеш-моб, під час якого молоді люди в національних костюмах розгорнуть великий Державний Прапор, усім перехожим даруватимуть символічні стрічки. Враховуючи, що День Незалежності є родинним святом, до участі в заходах залучені й діти. Так, у сквері Будинку рад у суботу відбудеться свято «Дитяча Україна», «Незалежність заради майбутнього». Тут будуть різноманітні конкурси для дітей, зокрема й малюнків, які потім відправлять в зону АТО військовим, фотосесія, дитячий флеш-моб та інше».
Також, за словами заступника голови, в селі Красенівка, що на Чорнобаївщині, традиційно пройде Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті І. М. Піддубного. Цього року нововведенням є те, що учасниками будуть представники спецпідрозділів, котрі демонструватимуть свої вміння з різних бойових мистецтв та покажуть, що, в разі потреби, ми завжди готові захищати нашу Батьківщину. Окрім цього, під час свята діятиме виставка квіткових панно «Україна – єдина», екскурсійні програми, вікторини тощо. А вже 24 серпня заплановано провести парад вишиванок.
Між іншим, в області вже проходить низка заходів з нагоди свята. Зокрема, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка відкрилась виставка «Незалежна Україна. Портрет нового часу», що репрезентує чимало книжок та періодичних видань, починаючи з 1991 року й далі по етапах розвитку державності. Особливе місце у виставці посідає література, присвячена Євромайдану.
Віталій Коваль також зазначив, що підтримує звернення Президента України стосовно того, що в ці дні кожен громадянин по-можливості має на своїх будівлях, парканах виставити національну символіку. Це буде, в першу чергу, відповіддю тим, хто говорить, що в нас немає єдності та національної ідентичності. Заступник голови звернувся до всіх жителів області з проханням відкласти свої справи та з родинами, друзями й знайомими відзначити цей день, ушанувати пам'ять загиблих, продемонструвавши, що незалежність і воля для українців – це святе.
– Бажаю всім родинам добра, здоров’я і віри! – звернувся до черкащан Віталій Коваль. – Віри в себе, в Бога і в Україну! Адже віра є найвищою рушійною силою!
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Віталій Коваль – про відзначення Дня Незалежності в області"