![Представники громадськості та бізнесу Черкащини взяли участь в роботі III Антикорупційного форуму](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/1366.jpg)
Захід відбувся днями в Державній фіскальній службі у форматі відеоселектора за участю представників органів державної влади, громадськості та бізнесу з усіх регіонів України. Черкаську область представили 55 учасників, які зібрались у студії головного управління Міндоходів в області.
Захід розпочався із промов голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса та голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка. У ході жвавого обговорення учасники заходу визначали ступінь взаємодії державних органів, громадськості та бізнес-спільноти у вирішенні питань боротьби з корупційними проявами в податковій та митній системі, наголошували на забезпеченні відкритості і прозорості в діяльності фіскальної служби та необхідності активізації профілактичної роботи з упередження правопорушень.
Під час заходу свої зауваження і бачення подолання корупційних проявів у відомстві висловила переважна частина представників з регіонів України. Від Черкащини виступила і поставила декілька проблемних питань голова Черкаського обласного осередку ВГО малого та середнього бізнесу «Фортеця», голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність» Ольга Ракова. Вона нагадала про невирішення наразі важливого питання пільгового оподаткування для підприємців та громадян, які допомагають армії, та про ліцензії на продаж алкоголю й тютюну, які підприємці з районів можуть отримати тільки в головному управлінні. Ольга Ракова запропонувала передати процедуру оформлення ліцензій на місця, поклавши відповідальність на начальників інспекцій. «Я також підтримую своїх колег у тому, що перш ніж запроваджувати законодавчі ініціативи, які впливають на життєдіяльність переважної більшості бізнесових структур необхідно обов’язково обговорювати і погоджувати такі ініціативи з бізнесом і громадськістю», – сказала Ольга Ракова.
Також обговорення піднятих на засіданні форуму питань відбулось на регіональному рівні.
Поінформувавши учасників зібрання про заходи Головного управління Міндоходів в області у напрямку забезпечення відкритості і прозорості своєї діяльності і для налагодження щирих партнерських відносин з бізнесом, в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць, зокрема, наголосив на значних зрушеннях у вирішенні кадрових питань. Він розповів, що всі кадрові призначення погоджуються з громадськістю. «Також, завдяки повідомленням бізнесу та громадськості про зловживання, ми позбавляємось баласту. Я дякую усім небайдужим за допомогу і довіру і заявляю – в Головному управлінні не працюватимуть злодії», – підкреслив Володимир Коломієць.
Він закликав присутніх у залі керівників впливових підприємницьких громадських організацій, громадських діячів та бізнесу не замовчувати недостойні діяння працівників Головного управління та інспекцій області, а обов’язково повідомляти або за телефоном довіри 33-91-81, або особисто йому. «Тільки спільними зусиллями, за активної участі громадських організацій, їхніх керівників та небайдужих черкащан ми дуже скоро подолаємо корупцію», – підсумував Володимир Коломієць.
За інформацією Головного управління Міндоходів в Черкаській області
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Представники громадськості та бізнесу Черкащини взяли участь в роботі III Антикорупційного форуму "