![Голова ОДА відстоюватиме у Міністерстві АПК Іркліївське підприємство](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/Rom/200.jpg)
Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко доручив сформувати делегацію активних та небайдужих черкащан для поїздки в Міністерство АПК. Мета поїздки – захистити одне з найприбутковіших в країні рибних господарств від рейдерського захоплення.
Державне підприємство «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» нині орієнтовно оцінюють у 20-30 млн. доларів. На підприємстві працює 71 особа з середньою заробітною платою понад 3600 тисяч гривень.
Проте рішенням Державного агентства рибного господарства України новим керівником Іркліївського розплідника призначено особу без відповідного досвіду роботу та без погодження з головою Черкаської облдержадміністрації. Ба більше – нове керівництво займається оформленням «банкрутства» насправді прибуткового державного підприємства.
«Попереднього керівника підприємства змусили написати заяву на звільнення. Потому до мене звернулося Державне агентство рибного господарства України з проханням погодити нового керівника, на що я відповів, що для мене дуже важливо, аби обирати керівника підприємства могла також громадськість і власне трудовий колектив підприємства», – зауважив голова облдержадміністрації.
Довіру колектив висловив Сергію Піддубному, який має загальний стаж роботи 22 роки, з яких понад 18 – саме у рибному господарстві. Саме цього фахівця Юрій Ткаченко рекомендує призначити директором Іркліївського підприємства у листі до держрибагенства.
«Незважаючи на це в.о. директора призначили людину далеку від рибної справи – колишнього працівника правоохоронних органів», – розповів Юрій Ткаченко.
Такі дії київського керівництва збурили не тільки колектив підприємства, а й представників тамтешньої громадськості. За словами члена Чорнобаївської громадської організації «Народна рада» Ігоря Фесуна, працівники риборозплідника висловили недовіру новопризначеному директору і на наступний день запланували збори колективу. Новоспечений начальник заборонив їх, мотивуючи тим, що треба працювати, а не відволікатись на організаційні питання.
– Щодо Піддубного, то йому спочатку запропонували посаду першого заступника директора, але після поїздки до Міністерства рішення вищого керівництва було змінено, – розповідає Ігор Фесун.
За його словами, підприємство хочуть довести до штучного банкрутства, а потім продати, оскільки воно має потужні активи та вигідне місцерозташування з виходом до Дніпра.
Миритися з нехтуванням інтересів черкащан Юрій Олегович немає наміру, тож вже за кілька днів очільник області пообіцяв сформувати делегацію з числа працівників підприємства, громадськості, журналістів та боронити підприємство від рейдерського захоплення вже в самому Міністерстві АПК, у підпорядкуванні якого й перебуває Державне агентство рибного господарства України.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Голова ОДА відстоюватиме у Міністерстві АПК Іркліївське підприємство"