Подробно
Представники громадськості, туристичного бізнесу та облдержадміністрації об’єднують зусилля для розвитку туризмуУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 25-07-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Днями за дорученням першого заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Старікової відбулася тристороння зустріч з представниками влади, бізнесу та громадськості, які активно працюють у туристичній галузі. Таке об’єднання зусиль дозволило не лише максимально повно окреслити коло проблемних питань, а й обмінятися наявною інформацією, поділитись напрацюваннями та планами на майбутнє. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Представники громадськості, туристичного бізнесу та облдержадміністрації об’єднують зусилля для розвитку туризму "