![Христинівський елеватор нарощує потужності](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/Goncharenko/2188.JPG)
Нещодавно у Христинівському районі сталася важлива подія – відкриття нової черги елеватора з потужністю одноразового зберігання зернових до 74 000 тонн. Успішне й сучасне хлібоприймальне підприємство заявляє про себе вже самим виглядом: нові блискучі споруди привертають увагу надзвичайністю архітектурних форм у вигляді металевих банок.
Говорячи про технічні характеристики елеватора, генеральний директор Олексій Цуркан підкреслює, що пропускна здатність транспортних систем відтепер зросла і становить 175 тонн на годину. Маючи три точки автоприйому зерна, підприємство отримало можливість відвантажувати до 5 тисяч тонн зернових на добу.
Крім того, нові потужності дозволяють відправляти до 40 вагонів на добу – 2 600 тонн зерна, що, за словами Олексія Івановича, додає нових можливостей і районній залізниці.
Турбується підприємство і про екологічну небезпеку району. На численні зауваження городян стосовно засмічення навколишніх територій летючими відходами виробництва, Христинівське ХПП встановило нову сушарку з активною аспірацією (вентиляцією).
– Таке нововведення дозволяє активно поглинати відходи продуктів сушіння, щоб вони не потрапляли в атмосферне повітря. І якщо ця сушарка виправдає наші сподівання, ми не будемо економити і замінимо всі діючі сушарки на аналогічні. А що стосується економічного ефекту, то завдяки новій сушарці в цьому році наше підприємство вийшло на обсяги сушіння в 3,5 тисячі тонн зерна на добу, – каже керівник підприємства.
Цікаво, що модернізувати, розширювати, оновлювати і будувати тут не припиняють, адже мислять великими категоріями, дбають про власну репутацію, борються за клієнта. Тому й вирішили нарощувати потужності, які зросли із 42 тисяч тонн зерна на добу до 290 тисяч! Не дивно, що в гарячу хліборобську пору черги до Христинівського хлібоприймального підприємства вимірюються в кілометрах.
– Хочемо запевнити жителів району, що наша робота не обмежується суто виробничими потребами і завданнями, – стверджує Олексій Цуркан. – Ми постійно дбаємо і про розвиток соціальної сфери міста (допомагаємо дошкільним закладам, школам), а також сіл району (Ліщинівка, Ягубець, Верхнячка).
Довідково:
Христинівське ХПП входить до групи компаній Alebor Group, яка об’єднує подібні підприємства в Черкаській, Вінницькій та Одеській областях. На ньому працюють 100 осіб (в сезон – 120).
Alebor Group (за повідомленням Інтернет-ресурсу) – потужна група компаній, що вже 5 років успішно працює на зерновому ринку України. До її складу входять ТОВ «Христинівське ХПП», ТОВ «Вороновицьке ХПП», транспортна компанія «Болеко» та торговельний підрозділ компанії. Alebor Group надає клієнтам повний спектр послуг, які включають в себе: приймання, очищення, сушіння, зберігання і відвантаження зерна, послуги сучасної сертифікованої лабораторії, послуги з реалізації продукції та транспортування збіжжя.
Сектор інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ апарату Христинівської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Христинівський елеватор нарощує потужності"