![Працівники Пенсійного фонду вирішували, як наповнити пенсійний кошик області](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/1060.jpg)
Робота з боржниками залишається однією з пріоритетних для органів, які забезпечують виплату пенсії. За ініціативи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області 11 червня цього року відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань виконання індикативних показників із надходження єдиного внеску, коштів до Пенсійного фонду та зменшення боргів страхувальників.
У зустрічі взяли участь перший заступник начальника головного управління Світлана Зінник, начальник управління надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи Світлана Богословська, начальник відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб Вікторія Панченко, начальник юридичного відділу Олександр Супряга. Управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Черкаській області представили Олена Лазарєва та Галина Зосіч; Головне управління Міндоходів в області – Марина Зелена та Юрій Байбуз.
Відкриваючи засідання, Світлана Зінник підкреслила, що Кабінет Міністрів України доручив знизити дотаційність Пенсійного фонду, тому наразі потрібно максимально скоординувати спільні зусилля в межах компетенції кожного органу для погашення заборгованості з платежів до Фонду.
Учасники робочої групи обговорили перспективи виконання планових завдань у червні 2014 року, стан сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями. За даними Головного управління Міндоходів, у червні цього року буде зібрано 305,6 млн грн. єдиного внеску.
Присутні розглянули стан виконання рішень судів та інших виконавчих документів на користь органів Пенсійного фонду, перспективи погашення заборгованості з єдиного внеску і організацію роботи з боржниками. Як зазначив Олександр Супряга, 78 % загальної заборгованості до Фонду (60,3 млн грн.) належить підприємствам-банкрутам. При цьому на виконання завдання Уряду на погашення заборгованості в січні-травні 2014 року надійшло 1,5 млн грн.
На порядку денному було також питання взаємодії органів Пенсійного фонду з відділами державної виконавчої служби, заходів зі стягнення заборгованості та проблемні питання, пов’язані з виконанням документів на користь органів Фонду. Державною виконавчою службою за 5 місяців поточного року опрацьовано 1 179 виконавчих документів (або 14,2 %) на суму 4,9 млн грн. (або 6,4 % від суми, яка підлягала стягненню).
Олена Лазарєва повідомила про проведену роботу щодо складання реєстру арештованих транспортних засобів за виконавчими провадженнями, винесеними на користь органів Пенсійного фонду України, та стан перевірки виконання відділами управління державної автомобільної інспекції управління Міністерства внутрішніх справ України в області постанов про їх розшук. Так, згідно зі складеним реєстром, державними виконавцями області арештовано 155 автотранспортних засобів, власниками яких є 97 боржників за виконавчими провадженнями цієї категорії.
Сторони домовились у подальшому проводити засідання робочої групи на постійній основі, організувати спільну селекторну нараду з державною виконавчою службою із залученням територіальних органів та активізувати взаємодію між представництвами цих органів на місцях.
За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Працівники Пенсійного фонду вирішували, як наповнити пенсійний кошик області"