![Між автоперевізниками області та органами влади відбувся конструктивний діалог](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/940.jpg)
В облдержадміністрації відбулася конференція з розгляду запропонованих Міністерством інфраструктури змін до законодавства в частині врегулювання діяльності автомобільного транспорту за участю представників структурних підрозділів ОДА, голів обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», обласної організації профспілок працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, Черкаського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація перевізників», керівників автотранспортних підприємств.
Конференцію відкрила й провела перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Старікова. На розгляд було внесено питання щодо актуальних проблем автомобільного транспорту та шляхи їх вирішення.
У своєму вступному слові Наталія Старікова, звернувшись до автомобільних перевізників області, зазначила:
– Ми почали здійснювати реальні кроки. Дякую, що є бажання у вас зустрічатися, обговорювати наболілі питання. Сподіваюсь, це призведе до позитивних змін, що незабаром відбудуться. Результат цих змін залежить не лише від влади, а й від ваших пропозицій та ініціативності. Як ви знаєте, 16 травня нинішнього року в Міністерстві інфраструктури України відбулася спільна нарада Мінінфраструктури, Укртрансінспекції, облдержадміністрацій та громадських організацій, на якій було презентовано програму дій на найближчий період. Ми розглянули запропоновані зміни та проаналізували їх. На зазначеній нараді нам, тобто адміністрації та підприємцям дали двохтижневий термін, аби приєднатися до обговорення порушеного питання на місцях та внести свої пропозиції до Міністерства інфраструктури України. І чекатимемо здійснення наших сподівань на те, що ці реформи в транспортній галузі незабаром відбудуться.
Сьогодні ми хочемо почути вашу думку щодо окресленого питання та враховуючи його важливість і актуальність ми запросили на нараду фахівців різних напрямків.
Поінформував та представив, запропоновані Міністерством інфраструктури України, зміни до законодавства у сфері автомобільної галузі головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку управління промисловості та розвитку інфраструктури Сергій Синільник. У свою чергу, начальник управління Юрій Панченко обговорив із присутніми зазначене питання.
Від представників автомобільних асоціацій та керівників автотранспортних підприємств області виступив голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Володимир Гончаров, який запропонував, аби для більш ефективної боротьби з нелегальними перевізниками відновили роботу спеціальної комісії.
Генеральний директор ПАТ «Тальнівське АТП 17137» Віктор Накопюк розповів, що як представник перевізників малонаселеного району занепокоєний тим, що у селах зменшилася кількість населення, а так і пасажирів. Отримані кошти від перевезення не покривають витрат на пальне та запасні частини, які останнім часом значно подорожчали.
В ході засідання присутні обмінялися думками щодо окреслених проблем.
На завершення конференції Наталія Володимирівна зауважила:
– Сьогодні ми підняли питання у сфері транспортного забезпечення населення області, які актуальні не лише для нашого регіону, а й у нашій державі в цілому. Адже, постійне зменшення видатків на пільгове перевезення призводить до погіршення фінансового стану перевізників та унеможливлює їх розвиток. Для цього Департаменту фінансів спільно з Департаментом соціального захисту населення та райдержадміністраціям дано доручення вжити дієвих заходів щодо врегулювання цього питання. В свою чергу, в межах своїх повноважень обласна державна адміністрація завершить розгляд матеріалів щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів і багажу транспортом загального користування.
Впевнена, що сьогоднішня зустріч, наше спілкування та внесені пропозиції дадуть новий поштовх у подальшому розвитку транспортного комплексу області, створять умови для порозуміння між автоперевізниками та органами державної виконавчої влади на місцях, - наголосила перший заступник голови.
За підсумками конференції надано відповідні доручення структурним підрозділам обласної державної адміністрації з розглянутих питань.
За повідомленням управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Між автоперевізниками області та органами влади відбувся конструктивний діалог"