Подробно
В Каневі нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Об`єднаймося ж, брати мої!»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 23-05-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
У Каневі на Чернечій горі відбулось нагородження переможців 4 підсумкового етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Вже традиційно конкурс проводиться під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячується Шевченківським дням. Метою його є популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей, як важливого чинника об`єднання суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження й розвиток інтелектуального потенціалу України. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "В Каневі нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Об`єднаймося ж, брати мої!»"