![На Черкащині визначено переможців дитячого конкурсу «Людина та ліс»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/Goncharenko/1483.JPG)
Протягом квітня-травня в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства проводився дитячий конкурс за темою «Людина та ліс». Згідно Положення конкурс тривав у два етапи: на рівні лісгоспів та на обласному рівні.
Озброївшись олівцями та фарбами, школярі молодшої ланки (1-4 класів) загальноосвітніх середніх навчальних закладів у малюнках висвітлювали своє бачення ролі лісу в житті людини. Учні 5-8 класів описували думки на лісівничу тематику на папері – пишучи поетичні та прозові твори.
Загалом участь у конкурсі в усіх районах Черкащини взяли 724 школярі. На розгляд обласній конкурсній комісії було направлено 34 малюнки та 31 твір – найкращі роботи, які обрані на рівні лісгоспів. При їх оцінюванні враховувалися вміння викладення теми, художнє виконання, оригінальність ідеї, розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю.
Визначити кращі роботи з кращих – справа непроста, адже творчий потенціал, цікаве сприйняття та глибоке дитяче розуміння лісу в житті людини в деяких малюнках та творах просто вражають. Обласна конкурсна комісія у складі журналістів, представника Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА, лісівників з усією відповідальністю поставилася до непростої справи – обрати найдостойніші творчі та художні роботи.
Тож переможцями обласного рівня конкурсу «Людина та ліс» на кращий малюнок визнано:
- I місце – Дарина Заболотня, учениця 4 класу Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату, малюнок «Сік мій добрий витікає, ой, рятуйте, я вмираю» (Звенигородський лісгосп); Капуста Марія, учениця 4-А класу Чигиринського НВК I-III ступенів №2, малюнок «Український ліс ангела» (Чигиринський лісгосп).
- II місце – Шаптала Аліна, учениця 4 класу Носачівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Смілянської районної ради, малюнок «Ми є природа, тож збережемо її вроду» (Смілянський лісгосп).
- III місце – Багмет Владислав, учень 4-Б класу Кам`янської ЗОШ I-III ступенів №2, малюнок «Все в наших руках!» (Кам`янський лісгосп).
Переможцями обласного рівня конкурсу «Людина та ліс» на кращий твір визнано:
- I місце – Балюбах Олександр, учень 6 класу Сунківської ЗОШ I-III ступенів, твір «Людина та ліс» (Смілянський лісгосп).
- Корнеєва Наталія, учениця 5 класу Моринського НВК ім. Тараса Шевченка, твір «Оберігаймо ліси!» (Лисянський лісгосп).
- II місце – Жмурко Андрій, учень 7 класу Неморозької ЗОШ I-II ступенів, твір «Бережімо ліс» (Звенигородський лісгосп).
- III місце – Юрченко Андрій, учень 7 класу Тимошівської ЗОШ I-III ступенів ім. Кароля Шимановського, твір «Людина та ліс» (Кам`янський лісгосп).
Вітаємо переможців конкурсу обох рівнів, які на святкових шкільних лінійках будуть нагороджені дипломами, грамотами та отримають цінні подарунки відповідно до Положення про конкурс.
Щиро дякуємо всім природолюбам за активність та висвітлення власного бачення значення лісів у збереженні життя на планеті!
Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкащині визначено переможців дитячого конкурсу «Людина та ліс» "