Мешканці Криму та м. Севастополь, які продовжують прибувати на материкову Україну, зокрема і до Черкаської області, не завжди розуміють, куди їм потрібно звертатися, і яку допомогу вони можуть отримати від державних структур. Представники ЗМІ звернулися за роз’ясненнями до заступника начальника управління соціальних виплат та документообігу Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Алли Нечипоренко.
«Прийом громадян в органах соціального захисту населення області ведеться щоденно, в зручний час, без обідньої перерви, навіть у вихідні дні; працюють телефони «гарячої лінії».
Для осіб, які переселяються з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у громадських приймальнях органів соцзахисту розміщено всю необхідну інформацію, вказано відповідальних за призначення соціальних виплат, телефони «гарячої лінії» Мінсоцполітики, Пенсійного фонду України та інших органів центральної та місцевої влади.
Аналогічні відомості існують і у сільських та селищних радах.
Основні документи, які громадяни мають пред’явити органам соціального захисту населення для отримання соціальних виплат сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та іншим категоріям громадян, – це паспорт, посвідчення отримувача допомоги чи пільг, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
Станом на 16 квітня за призначенням державної соціальної допомоги до нас звернулося 29 сімей. По кожній вже підготовлено запити за місцем реєстрації для висилки особових справ. Наразі надійшли справи по 5 сім’ям, яким вже призначено виплати. Допомогу можна буде отримати через відділення зв’язку та установи банків, вказані в заяві переселенця», – поінформувала Алла Михайлівна.
Інформація
для громадян, які приїхали
з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь
Для отримання всіх видів державної підтримки, зокрема пенсій, допомоги, компенсації тощо, Вам слід звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.
Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):
Паспорт;
Посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;
Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
Там Вам також нададуть інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на цей час, зокрема: розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей в дошкільних та шкільних закладах, працевлаштування.
З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефонами «гарячої лінії» Мінсоцполітики України 0 800 507 309
Пенсійного фонду України 0 800 503 753
Черкаської обласної державної адміністрації 45-32-14, 36-11-13,32-23-57
Департаменту соціального захисту населення 63-44-01 (Графік роботи «гарячої лінії»: понеділок-п’ятниця – 8.00-20.00, субота – 8.00-16.00) Телефон чергового 63-44-98
Відповідальною з питань соціального захисту громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, є заступник начальника управління соціальних виплат та документообігу – начальник відділу соціальних виплат та пільг Департаменту соціального захисту населення Нечипоренко Алла Михайлівна (м. Черкаси, вул. Громова, 10, каб. 307, тел. 380964635048).
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Куди звертатися переселенцям з Криму та міста Севастополь"